Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Jak jíme zdravě na jaře

E-kniha, česky
299 Kč
272 Kč bez DPH

Jak jíme zdravě na jaře

Na co se v kuchařce můžete těšit?

Nová kuchařka vnese do vašeho jídelníčku svěží jarní vítr. Poradíme, jak jíst zdravě a zároveň si jídlo a vaření naplno užívat. Inspirujte se 90 novými jarními recepty, které jsme postavili na čerstvých sezónní surovinách. Klíčky, vejce, bylinky, chřest, špenát, ředkvičky. Dostaňte po náročné zimě na talíř barevnou porci nové energie. 
Inspirujeme vás Zdravými snídaněmi s vejci v hlavní roli. Co takhle oblíbená vejce Benedikt jako z moderního bistra? Přineseme tipy na výtečná Hlavní jídla, po kterých si nebudete muset jít okamžitě lehnout. Kapitola Jarní odlehčení je plná lahodných receptů na polévky, originální saláty, smoothies i šťávy. A nechybí ani sladká tečka na konec. Dezerty bez výčitek si užijete v kapitole Bezlepkové svačiny. Navíc vysvětlíme, jaký je rozdíl mezi očistou a detoxem a zasvětíme vás do Detoxikačního desatera. Jako bonus přinášíme rady na klíčení ze semínek, luštěnin i obilovin.
Většinu receptů zvládnete do 30 minut a ingredience seženete v běžných obchodech. Získáte tipy, jak si sami snadno sestavit pestrý a vyvážený jídelníček nebo plán na vaření pro celou rodinu.
Po u´speˇsˇny´ch prˇedchozi´ch kuchařkách ze série Jak ji´me zdravě je tento titul cˇtvrty´m a za´veˇrecˇny´m di´lem edice. Na knize s námi spolupracovala odbornice na výživu RNDr. Michaela Bebová alias Biochemička.
 

10 důvodů, proč si pořídit právě tuto kuchařku

1. 90 jarních sezónních receptů z běžně dostupných surovin
2. Srozumitelné návody, jak si sestavit pestrý a vyvážený talíř
3. Tipy a doporučení vytvořené spolu s odbornicí na výživu
4. Inspirace na zdravá jídla s kalorickou hodnotou 400–550 kcal
5. 6 základních variant přípravy vejce a 15 snídaňových receptů
6. Hlavní jídla, která vám pomohou cítit se lehce
7. Originální saláty, po kterých nebudete ihned hladoví
8. Zdravé bezlepkové variace sladkých dezertů
9. Detoxikační desatero nejen ve stravování
10. Rady, jak na jarní klíčení z luštěnin, semínek i obilovin

9 věcí, které o kuchařce musíte vědět

Dozvíte se nutriční hodnotu pokrmů
Zajímá vás, kolik kalorií, bílkovin, sacharidů a tuků jíte? U každého receptu a porce uvidíte přehledný seznam.
Pomocník při tvorbě jídelníčku
Pomocí kuchařky si snadno vytvoříte jídelníček nebo plán na vaření pro celou rodinu tak, aby byla vaše strava pestrá a vyvážená.
Srozumitelné návody, jak si sestavit talíř
Snídaně, obědy, večeře, saláty, polévky i dezerty… Naučíte se, jak si poskládat porci, co všechno by měla obsahovat a jak velká by měla být.
Suroviny koupíte v běžném supermarketu
Nákupy v nedostupných specializovaných obchodech? Kdepak! Vaříme ze surovin, které najdete v každém českém supermarketu. Ať už bydlíte kdekoliv.
Srovnávačky, které vás vyvedou z omylu
Dvoustrany, díky kterým pochopíte, že i čerstvá pomerančová šťáva může být kalorická bomba. Vlevo vždy najdete vydatnější verzi, na pravé straně tu lehčí.
Tvořeno pod odborným dohledem
Veškerý obsah – články, přehledy i recepty – vznikly ve spolupráci s odbornicí na výživu Michaelou Bebovou alias Biochemičkou.
Zdravé suroviny přehledně
Jak se nenechat zmást názvem farmářská vejce a podle označení poznat, odkud vejce opravdu pochází? Díky našim přehledům budete vědět, po čem při vaření sáhnout.
Přípravu receptů zvládnou i začátečníci
Zatím to na přihlášku do Masterchefa nevidíte? To nevadí –  díky našim jasným a jednoduchým postupům jídla zvládnou uvařit i ti málo zkušení.
Na zdravém jídle si pochutnává už více než 200 000 rodin
Všechny naše recepty ochutnali a schválili rodiče, babičky, dědečci i děti. A pochutnali si. Stejně jako více než 200 000 spokojených čtenářů.

Parametry a specifikace

Základní

Autor kolektiv Jíme zdravě
Jazyk česky
Počet stran 224 stran
Rok vydání 2021
Nakladatel Jíme zdravě
Kód:  EK37049
P-DC1-WEB14