Obnovit stránku

Osvěžte se letní slevou na vše! 😎💥 Nakupte nad 2000 Kč, v košíku zadejte kód LETNIDVOUSTOVKA a objednávku vám zlevníme o 200 Kč. Akce platí jen do neděle!

Jak na to? O rodičovství, dětech a výchově

E-kniha, česky
79 Kč
72 Kč bez DPH

Jak na to? O rodičovství, dětech a výchově

Pro rodiče dětí do 4 let. Staňte se odborníkem na svoje děti – nikdo je nezná lépe než vy!

Víte, proč nefungují ve výchově tresty, kam může vést vyčerpání z mateřské dovolené nebo jak nakládat s emocemi? Jak na sourozeneckou rivalitu, dětský strach či agresivitu? Mají pravdu rodiče nebo babičky? Jak zvládnout období vzdoru či nástup do školky? Znáte recept, jak vychovat samostatné dítě? Jaké věty dětem říkat, aby z nich vyrostli úspěšní lidé a naopak jaká slova vymazat z rodičovského slovníku?
Inspirace pro rodiče i všechny ostatní, kteří přemýšlejí o tom, co a jak dělat či změnit, aby prožívali výchovu i život s dětmi ve větší pohodě. Kniha je určena především rodičům malých dětí do 4 let, ale principy a příběhy v ní popsané jsou platné pro každý věk.


Markéta Skládalová

Pracuje jako programová koordinátorka a lektorka kurzů pro rodiče a děti v Mateřském centru Cipísek v Prostějově (mcprostejov.cz), kde mimo jiné vede kurzy, semináře a besedy pro rodiče, které podporují rodiče v pozitivním a aktivním rodičovství. Tato kniha vznikla na základě praktických zkušeností z práce s rodiči a dětmi, a také díky zkušenostem s výchovou 16leté dcery a 12letého syna.


Ohlasy rodičů na tuto knížku:

"Jediná kniha o rodičovství, kterou jsem dočetla až do konce, neusínala u ní a podobně. Je úžasná, moc jsem se u ní pobavila, předčítala jsem i manželovi. Napsaná srozumitelně, zábavně. Doufám, že dokážu některé rady převést i do praxe."
 - Petra (30 let, maminka dvouletého chlapce)

"Knížku jsem přečetla asi na třikrát a pořád jsem nebyla u konce… Fascinovalo mě, jak se do takové na pohled tenké knížečky mohlo vejít tolik informací – a co je hlavní, opravdu důležitých! Příběhy ze života, a nejen ty, tomu dodávají humorný náboj. Asi nejvíc mi přinesla kapitolka o trestech – zkoušíme praktikovat důsledky v praxi, tak uvidíme."
 - Michaela (30 let, maminka dvou kluků)

"Knížku jsem zhltla na jeden zátah. Pobavila mě a našla jsem věci, které by mě předtím ani nenapadly."
 - Pavla (maminka desetiměsíční holčičky)

"Některé kapitoly mě překvapily. Hlavně historky ze života dětí převedené do života dospělých."
 - Eliška (32 let)

"Knížka je ideální na mateřskou. Dá se číst po kapitolách, které jsou tak krátké, že to stihnu, než se děti vzpamatují."
 - Tereza (maminka dvou dětí)

"Kniha je opravdu čtivá a určitě se k ní budu vracet."
 - Veronika (nastávající maminka)

"Je vidět, že autorka knížky vychází z praxe."
 - Pavel (35 let)

"Po přečtení knížky se hodně zamýšlím nad tím, co dětem říkám. Hlavně mě oslovila kapitola o nálepkách. Ty tedy lepím na děti už dlouho v dobré víře, že je chválím. Tak teď to zkusíme jinak."
 - Jana (maminka tří dětí)

Parametry a specifikace

Základní

Autor Markéta Skládalová
Jazyk česky
Počet stran 132 stran
Rok vydání 2016
Nakladatel Cpress
Kód:  EK18502
Prod. číslo:  978-80-264-0727-0
P-DC1-WEB07