Obnovit stránku

Jak sbalit ženu 2.0

Audiokniha
298 Kč
246 Kč bez DPH

Jak sbalit ženu 2.0

Jak sbalit ženu 2.0: Praktická příručka technologie lovu je přepracovanou verzí bestselleru

Kniha Jak sbalit ženu 2.0 – praktická příručka technologie lovu je přepracovanou verzí bestselleru Jak sbalit ženu, který vyšel v roce 2005 v nakladatelství Fragment, a kterého se prodalo více než 20000 výtisků. Proti prvnímu vydání se kniha zásadně změnila a rozrostla. V JSŽ2.0 přibyla praktická cvičení a aktivity pro začátečníky i pokročilé (cvičení gaučová i terénní). Na vše se můžete těšit samozřejmě i v rámci audioknihy, kterou vás provede charismatický hlas známého moderátora Borka Kapitančika.
Jak sbalit ženu 2.0 je moderním manuálem, jak získat ženu či dívku, po které toužíte, a ještě něco navíc. Dlouhodobý úspěch u žen není výsledkem několika triků a hlášek. Díky internetu anebo umění kontaktáže sice dokážete ženu na chvíli zmást a získat na svou stranu – ale stačí to? Co potom? Dokážete ji dostat na schůzku a okouzlit ji? A co další schůzky? Co svádění? Dokážete si ji udržet i poté, co vám pod vlivem vašich kouzel konečně podlehne? Máte jí jako muž co nabídnout? Nezůstanete nakonec jen věčnými „kamarády“, zatímco ona dál hledá někoho jiného, „lepšího“?
Jedinečnost audioknihy Jak sbalit ženu 2.0 je v tom, že vás nikdy nenechá na holičkách: neopustí vás, máte-li nízké sebevědomí a opakovaně selháváte – v takovém případě vám naznačí cestu, jak na sobě pracovat jako muž. Neopustí vás ani později ve chvíli, kdy vás žena odmítne. Nezradí vás ani tehdy, když už od dívky získáte první příslib, anebo ji svedete, ale věci se jaksi zaseknou.

Tomáš Baránek

Je publicista a nakladatel. Vystudoval matematickou informatiku na Masarykově univerzitě v Brně a zakládal vydavatelství Computer Press. Od roku 2004 se věnoval nepatřičnostem a volné literární tvorbě, od roku 2007 opět propadl vydavatelské činnosti (Jan Melvil Publishing). Byl mezi prvními nakladateli na českém trhu, kteří se pustili do vydávání knih v elektronické podobě. Na toto téma Tomáš občas přednáší. Tvorba: v roce 2004 napsal sbírku erotické poezie Bez uzdičky (Host Brno), praktickou příručku technologie lovu Jak sbalit ženu, kterou později výrazně přepracoval v Jak sbalit ženu 2.0. Je také autorem stejnojmenné divadelní hry, která se od roku 2009 do roku 2013 hrála na prknech brněnského divadla Buranteatr. S Kateřinou má děti Klaudii, Maxe a Karinu. S blízkými lidmi a psem Brunem žije v nejlepším městě Brně.

Borek Kapitančik

Moderátor, textař, voice-over interpret. Poprvé jeho hlas zazněl v jihomoravském éteru v roce 1991, tehdy na vlnách prvního brněnského soukromého rádia, v letech 1995–2017 působil v Radiu Kiss Hády. Je autorem knihy Pop Story (2003), mapující významná výročí v historii pop-music. Od roku 2006 spolupracuje s brněnským Tyflocentrem, pro nějž načítá časopis Chaloupka a díla nevidomých autorů. Od roku 2008 bývá pravidelně mezi nominovanými na ocenění Brno Top 100 pro nejznámější osobnosti jihomoravské metropole.

4,6
hodnotilo 16 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 16:22:41

Autor

Autor Tomáš Baránek
Interpret Borek Kapitančik

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 899 MB
Kategorie Audioknihy, Česká literatura, Osobní rozvoj
Jazyk česky
Kód:  AK1A967
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB28