Obnovit stránku

Jan Vojáček: Umění být zdráv

Audiokniha
4,9 31 hodnocení
299,-

Jan Vojáček: Umění být zdráv

MUDr. Jan Vojáček v knize Umění být zdráv zprostředkovává méně známý pohled funkční medicíny na naše zdraví.

Autor současného bestselleru má vlastní klinickou praxi v obou funkční medicíny. Studium klasické medicíny doplnil o obor Funkční medicíny v Jižní Kalifornii a pomocí nabytých znalostí a zkušeností pomáhá obnovit ztracenou rovnováhu těla a duše.
Jan Vojáček nahlíží na člověka v celé jeho komplexnosti, naslouchá mu a pomáhá hledat příčinu skrze sebe samého. Tímto pohledem a metodou léčby bourá tradiční stereotypy klasické medicíny. Umění být zdráv odpovídá na dotazy po důvodech vzrůstajícího počtu různě chronicky nemocných lidí, naučí naslouchat signálům vlastního těla, ukáže jak nastartovat ve vlastním těle schopnosti uzdravení a pomůže vám obnovit tělesnou harmonii.
Kniha se věnuje především léčbě chronických stavů a důvodům jejich vzniku. Vysvětluje, proč si klasická medicína není schopna s chronickými nemocemi poradit a léčí je nebo pouze potlačuje symptomy skrze medikaci. Skutečný problém, který vězí za vnikem takového onemocnění, však není odhalen a tedy v konečném důsledku ani léčen.
Umění být zdráv nemá v žádném případě konkurovat či nahradit praktiky klasické medicíny. Vnímejme ji jako vhodné doplnění a ukázku možného návratu ke kořenům, tak jak to dělali již ve starověkém Řecku při hledání harmonie mezi tělem a duší. MUDr. Jan Vojáček odhaluje možnosti, jak léčit i nemocem předcházet skrze méně známý medicínský přístup zvaný funkční.

Napsali o knize Umění být zdráv

„Velmi užitečné principy zdravého náhledu na život bez nemocí. Jan Vojáček je sympaťák a s jeho názory souzním."

čtenářské hodnocení z Databazeknih.cz

„Kniha je velmi zajímavá. S názory autora souhlasím. Jen si to člověk musí trochu srovnat v hlavě. Funkční medicína mi dává smysl a už nějaký čas se snažím na sobě pracovat."

čtenářské hodnocení z Databazeknih.cz

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Jan Vojáček

Jan Vojáček je klasicky vystudovaný lékař, jehož životním i pracovním posláním se stalo hledání cest ke zdraví. Snaží se lidi vést k tomu, aby poznali zákonitosti vzniku nemocí a předcházeli jim. To vše praktikuje v souladu s nejnovějšími vědeckými objevy a principy fungování lidského organismu. Jan Vojáček vytváří most mezi medicínou klasickou a personalizovanou. I proto se stal certifikovaným praktikem funkční medicíny, která mění pohled na chronická onemocnění a přístup k nim.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 08:56:48

Autor

Autor Jan Vojáček
Interpret Iveta Dušková

Podrobnosti

Rok vydání 2020
Kategorie Česká literatura, Populárně naučná
MIME typ mp3
Jazyk Česky
Kód:  AUD00708
Odkazy: Stránky výrobce

Na vašem soukromí nám záleží

My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.

Více informací
Rozumím Podrobné nastavení Odmítnout vše
P-DC1-WEB16