Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Nejvýhodnější doručení domů Partnerská odběrná místa Česká pošta
dnes nebo zítra dnes nebo zítra dnes nebo zítra 1-2 dny 1-2 dny 1-2 dny

Prodloužili jsme pro vás otevírací dobu našich prodejen, abyste mohli dárky letos nakoupit v klidu a bez stresu.

Jméno růže

Audiokniha
199 Kč
164 Kč bez DPH

Jméno růže

Proslulý román Umberta Eca, který lze číst jako detektivku nebo historické drama

Na sklonku života vzpomíná mnich Adso na události, jichž byl svědkem, když v roce 1322 pobýval se svým mistrem, učeným františkánem Vilémem z Baskervillu, v jistém severoitalském opatství. Mělo zde dojít k jednání mezi stranou císařskou a papežskou, ale klid kláštera narušila série záhadných vražd.

Tak začíná proslulý román Umberta Eca Jméno růže. Lze jej číst jako detektivku nebo jako historické vyprávění, Eco se však inspiruje i románem gotickým či iniciačním. Pátrání po neznámém vrahovi, vrcholící v bludišti klášterní knihovny, je pro autora navíc záminkou, aby podal neobyčejně plastický obraz evropského středověku, vztahem křesťanského intelektuála k nekřesťanské učenosti počínaje a kacířskými učeními a inkviziční praxí konče.

Dramatizace, délka 5 hod. 53 min., čte Pavel Soukup a další.Podle překladu Zdeňka Frýborta zdramatizoval Michal Lázňovský. Režie Ivan Chrz. Rozhlasová nahrávka z roku 2002. Upravená reedice roku 2006.

4,8
hodnotilo 6 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 05:46:08

Autor

Autor Umberto Eco
Interpret Bořivoj Navrátil, David Novotný, František Němec, Jan Vlasák, Jiří Lábus, Miroslav Táborský, Pavel Soukup, Radovan Lukavský, Václav Vydra, Rudolf Pellar a další.

Podrobnosti

Délka 6 h
Kategorie Audioknihy, Klasická díla
Jazyk česky
Kód:  AKA108
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB9