Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

KAM za vojenskými památkami

E-kniha, česky
169 Kč
154 Kč bez DPH

KAM za vojenskými památkami

Zajímá vás vojenství a vojenská technika? Chcete navštívit zajímavá místa spjatá s vojenskou historií, ale nevíte kde konkrétně je hledat? Máme pro vás řešení v podobě tohoto jedinečného průvodce! Opevněná hradiště, hrady, tvrze, opevnění měst, pevnosti, československé opevnění, první a druhá světová válka, osobnosti a řada drobných doplňujících příběhů; to je jen malá ochutnávka z pestrého menu výletních cílů. A na své si přijdou nejen příznivci military, ale i jejich doprovod - v knize naleznete odkazy na mapy KČT a tipy na zajímavá místa v okolí, abyste si své výlety mohli naplánovat co nejrozmanitěji.
V knize naleznete: - stovky tipů na výlety po celé České republice - přehlednou mapu a rejstřík pro snadnou orientaci - ověřené kontakty – internetové stránky, telefony a e-maily - informace o otevíracích dobách a cenách vstupného - nespočet fotografií a ilustrací Detaily knihy:
Autor: Milan Plch, Roman Plch
Rok vydání: 2014
ISBN: 978-80-264-0433-0
Počet stran: 152

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Milan Plch
Jazyk česky
Počet stran 152 stran
Rok vydání 2014
Nakladatel Cpress
Typ E-kniha
Kód:  EK13768
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-264-0433-0
P-DC1-WEB23