Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Kanibal z Nine Elms

Audiokniha
399 Kč
363 Kč bez DPH

Kanibal z Nine Elms

Už jednou vrahovi unikla. Dokáže to i podruhé? Robert Bryndza představuje novou vyšetřovatelkou Kate Marshallovou.

Robert Bryndza představuje novou vyšetřovatelku Kate Marshallovou, ženu s pohnutým osudem a silným smyslem pro spravedlnost.
Před patnácti lety byla Kate Marshallová vycházející hvězdou londýnské policie. Dokázala vyřešit sledovaný případ nebezpečného a krutého sériového vraha s přiléhavou přezdívkou Kanibal z Nine Elms, i když přitom sama málem zemřela.
Nyní Kate přednáší na univerzitě a snaží se vést poklidný život, když se minulost začne vracet. E-mail s žádostí o pomoc ji vtáhne nejen do právě probíhajícího vyšetřování vražd mladých dívek. Jejich modus operandi nebezpečně připomíná případ, který před patnácti lety vyřešila. Nevrací se jen vzpomínky. Vrah napodobitel chce dokončit započatou práci… A tak se i Kate musí vrátit k vyšetřování, aby dokončila tu svoji – chytit dalšího sériového vraha.

Robert Bryndza

Robert Bryndza je britský autor žijící trvale na Slovensku se svým man­želem Jánem. Jeho prvního thrilleru, Dívky v ledu, se v zahraničí již pro­daly více než dva miliony výtisků, byl označen jako The Wall Street Journal a USA Today bestseller a práva byla prodána do devětadvaceti jazyků. The Girl in the Ice (Dívka v ledu) je první díl poutavé série s vyšetřovatelkou Erikou Foste­rovou. I jeho další pokračování Night Stalker (Noční lov), Dark Water (Temné hlubiny), Last Breath (Do posled­ního dechu), Cold Blood (Chladnokrevně) a Deadly Secrets (Smrtící tajnosti) se drží na předních příčkách nejprodávanějších knih.
Nyní Robert Bryndza pracuje na sérii případů nové hrdinky Kate Marshallové, ženy s pohnutým osudem a silným smyslem pro spravedlnost, kterou jako novou vyšetřovatelku představil v knize Kanibal z Nine Elms (Nine Elms). 
Kromě těchto dvou sérií je taktéž autorem romanticky a humorně ladě­ných za­hraničních bestsellerů.

4,9
Hodnotilo 30 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
5
uživatelských recenzí
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 12:49:53

Autor

Autor Robert Bryndza
Interpret Martin Stránský

Podrobnosti

Rok vydání 2 019
Velikost 128 kbps 1 063 MB
Kategorie Audioknihy, Detektivky, thrillery, Zahraniční literatura
Série Kate Marshallová (audio)
Díl série 1.
Jazyk česky
Kód:  AK1B798
Záruka: 24 měsíců
WEB7