Obnovit stránku

Kavárna v Kodani

4,8
hodnotilo 9 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Čte se jedním dechem Děvče bez partnera, neví ještě, co v životě chce dělat. Víla, která ji do toho žene. Protivný muž, do kterého se zamiluje a jehož láska není zprvu opětována. Konec, jako v pohádce....
Je moc krátká a po přečtení další knihy,, Cukrárna v Paříži,, jsem pochopila scénář těchto knih. Trochu se bojím třetí knihy, ale je to oddychovka, tak proč ne.
Už dlouho jsem nečetla s takovou chutí. Nejenom, že se čtenář nabudí touhou podívat se do Dánska, konkrétně Kodaně. Ale ti starší zavzpomínají, jak bylo krásné se zamilovat.
dobře napsané
bylo to moc krátké
Lehké svižné čtení, ideální na zimní večery Zábavné
Čtivé Pohodové Máte chuť si hygge atmosféru zařídit i doma při čtení😁 Pro oddech a odpočinek
Nejdříve se mi dostala do ruky kniha Pekárna v Brooklynu, velmi dobře se četla a tak jsem se pustila do tohoto titulu. Kate je PR manažerka, která velmi touží po povýšení, ale povýšení jí ukradne Lars a Kate je nabídnuta nová zakázka na nově vznikající obchodní dům, který bude vyznávat styl Hygge. Proto odlétá spolu s novináři píšící o životním stylu do Dánska. Tato cesta Kate a dalším účastníkům změní život. Autorce se nejen povedl zajímavý příběh, ale i velmi nenuceně a krásně popisuje styl Hygge a i to, jak probíhá samotný život v Dánsku. Opravdu uvolněné čtení, rozhodně doporučuji ke knize uvařit dobrou kávu a koupit skořicový šnek a ještě tak podnítit celou atmosféru.
P-DC1-WEB23