Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Kdo zabil Snížka?

Audiokniha
229 Kč
208 Kč bez DPH

Kdo zabil Snížka?

Dobrodružný příběh pro děti Kdo zabil Snížka? od úspěšné české autorky

Když si Martina přála psa, netušila, že se Snížkem budou samé potíže. Z malého bílého štěněte vyrostl pes, kterého skoro nikdo ve vesnici nemá rád. Dokonce i její máma se ho bojí. A tak když Martina jednoho dne najde Snížka mrtvého, hned ji napadne, že nezemřel náhodou. Opravdu Snížka někdo zabil?
Martina se spolu s kamarády Frantou, Kájou a Viktorem pustí do vyšetřování Snížkovy smrti a jejich dobrodružné pátrání přinese nečekaná odhalení.
Jeden z členů dětské party vypráví i část „dospělácké“ audioknihy Nejlepší pro všechny.

Napsali o knize Kdo zabil Snížka?

Jazyk Petry Soukupové není podbízivě dětský, mladistvý či příliš jednoduchý. (...) Vytříbeným stylem se jí však povedlo načrtnout půvabný dobrodružný příběh, který aspiruje na to stát se klasikou české dětské literatury.

Vladimíra Šumberová, iDnes

A to je na příběhu nejlepší: Soukupová dobře vystihuje dětskou psychiku, způsob přemýšlení i vyjadřování. Možná se děti zhlédnou v obyčejných dobrodružstvích, která hrdinové umí zažívat, když spolu jdou ven.

Hospodářské noviny

Přečteno na jeden zátah s pocitem, že Soukupová děti zná, rozumí jim - a hlavně je jako čtenáře nepodceňuje.

Hodnocení na databazeknih.cz

Dcera ji dostala k narozeninám a rozhodly jsme se udělat si společné čtení. Jsem za to ráda. Styl psaní autorky mi dokonale sedí. Je úsporný, ale přitom dokáže říci vše pár větami. 

Hodnocení na databazeknih.cz

Petra Soukupová (nar. 1982)

Vystudovala scenáristiku a dramaturgii na FAMU. Už její prozaický debut K moři (2007) vzbudil mezi kritiky a čtenáři velkou pozornost. Byl nominován na cenu Magnesia Litera, cenu Josefa Škvoreckého a získal Cenu Jiřího Ortena. Triptych povídek Zmizet (2009) pak v roce 2010 obdržel hlavní cenu Magnesia Litera — Kniha roku. Její knihy vyšly v překladech již ve čtyřech zemích, ve Slovinsku, Polsku, Itálii a Bulharsku. Od roku 2011 působí jako dramaturgyně seriálu Ulice, scenáristicky se podílela na sitcomu Comeback (2008—2010). Po narození dcery Marly v roce 2013 napsala svou první knížku určenou dětským čtenářům Bertík a čmuchadlo (2014).

Martha Issová (nar. 1981)

Po nedokončeném studiu herectví na Pražské konzervatoři nastoupila do pražského Divadla Na Fidlovačce, zároveň hrála v Divadle v Řeznické, Divadle Bez zábradlí a v Černé labuti a od roku 2006 je ve stálém angažmá v Dejvickém divadle. Na stříbrném plátně debutovala v roce 1999 v olbrachtovské filmové adaptaci Karla Kachyni Hanele, v roce 2008 byla nominována na Českého lva za roli ve filmu Alice Nellis Tajnosti a účinkovala v mnoha dalších snímcích, např. Početí mého mladšího bratra (2000), Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště (2005), Děti noci (2008), Mamas & Papas (2010), Perfect Days (2011), Ve stínu (2012) či Sedmero krkavců (2015). Známá je také z televizních seriálů (např. Hop nebo trop, Dobrá čtvrť nebo Čtvrtá hvězda).

5,0
Hodnotil 1 zákazník
20+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Audio

Délka 03:06:40

Autor

Autor Petra Soukupová
Interpret Martha Issová

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 442 MB
Kategorie Audioknihy, Česká literatura, Detektivky, thrillery, Pro mládež
Jazyk česky
Kód:  AK1A905
Záruka: 24 měsíců
WEB7