Obnovit stránku

Když se zlé věci stávají dobrým lidem

Audiokniha
199 Kč
181 Kč bez DPH

Když se zlé věci stávají dobrým lidem

Rabín Kushner se po zkušenosti s nevyléčitelnou chorobou svého syna zamýšlí nad věčnou otázkou: Proč se zlé věci stávají nevinným lidem?

Rabín Kushner, jako každý duchovní, mnohokrát pomáhal lidem překonávat bolest a zármutek. Ale teprve když se dozvěděl, že jeho tříletý syn Aaron zemře na nevyléčitelnou chorobu, byl nucen sám se zamyslet nad věčnou otázkou: Proč se zlé věci stávají nevinným lidem? Vlastní životní cesta nakonec přivádí autora k přesvědčení, že nemoc a smrt jsou pro nás tak tragické jenom proto, že život sám je dobrý a má nevyčíslitelnou hodnotu. V této audioknize, se zamýšlí nad tím, jaký postoj zaujmout tváří v tvář obtížným událostem našeho života a jak dosáhnout toho, abychom si společně s ním mohli říci: Myslím všechno, co mě jeho život naučil, a uvědomuji si, kolik jsem ztratil a kolik jsem získal. Včerejšek se zdá méně bolestný a zítřka se nebojím.
Kniha se stala mezinárodním bestsellerem, který více než rok figurovala v žebříčku nejprodávanějších publikací New York Times.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 05:34:38

Autor

Autor Harold S. Kushner
Interpret Saša Rašilov

Podrobnosti

Rok vydání 2 020
Velikost 128 kbps 307 MB
Kategorie Audioknihy, Osobní rozvoj, Vzpomínky a biografie, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AK1C583
P-DC1-WEB02