Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Kolekce Ladislav Pešek (4DVD) - DVD

-7%
299 Kč
279 Kč
231 Kč bez DPH

Kolekce Ladislav Pešek (4DVD) - DVD

Kasaři
režie: Pavel Blumenfeld, 1958, 82 min., čb
hrají: L. Pešek, J. Pivec, R. Hrušínský, J. Gruss, J. Beyvl, J. Kemr, M. Růžek, E. Kohout, E. Fiala, J. Bohdalová
Komedie Pavla Blumenfelda zpracovává námět o bývalých lupičích pokladen, kteří se - až na jednoho - polepšili. Žijí poctivým životem a většinou se zoufale brání sebemenší připomínce jejich minulosti. Ta však není zcela zapomenuta a proto není divu, že se této skutečnosti pokusí využít vychytralý účetní Háša. Vykrade pokladnu a vše provede tak, aby důkazy jasně ukazovaly na bývalého kasaře Fialu, nebo někoho z jeho party. Jeho případu se ujme kapitán Šmok. Povede se mu odhalit skutečného viníka?
TITULKY: české pro neslyšící

O věcech nadpřirozených
režie: J. Krejčík, J. Mach, M. Makovec, 1958, 104 min., čb
hrají: L. Pešek, V. Brodský, F. le Breux, B. Záhorský, E. Fiala, R. Deyl ml., O. Nový, I. Kačírková, J. Marvan, M. Kopecký, F. Filipovský
Tři povídky z pera Karla Čapka nás přesvědčí o tom, že ne každý dobrý skutek je oceněn a správně odměněn, a že ne vše je tak, jak to na první pohled vypadá.
„Glorie” - divákovi ukáže, že míti svatozář nemusí být žádný med a že si občas zahřešit není vůbec na škodu.
„Tajemství písma” - nám odhalí, co s lidmi dokáže udělat žárlivost a že uvěřit grafologovi, byť uznávanému, není vždy to nejrozumnější.
„Právní případ” - zdánlivě šťastný konec malé dopravní nehody a náhlé zmrtvýchvstání penzionovaného železničáře Bartoše dostane pana Krupa pěkně do úzkých.
TITULKY: české pro neslyšící

Obušku, z pytle ven!
režie: Jaromír Pleskot, 1955, 71 min., barevný
hrají: L. Pešek, J. Beyvl, F. Smolík, R. Borová, M. Fišák, A. Košnar, I. Pejšková, P. Pleskotová, D. Strudlová
Pohádka je o chudém muzikantovi, který má doma kupu hladových dětí. Rozhodne se, že půjde do světa za výdělkem. Po dlouhé cestě dojde do hospody, ve které je posvícení. Zahraje hostům a za vystoupení mu lakomý hostinský dá jen kousek suchého chleba. Muzikant potká kouzelného stařečka, který mu daruje ubrousek, který se sám prostírá a oslíka, z něhož padají dukáty. Muzikant se s dary vydá domů. Cestou se zastaví v hospodě a ukáže je hostinskému. Vychytralý hostinský mu je však vymění. Doma muzikant ukazuje rodině dary, ale žádná kouzla se nedějí. Chuďas si uvědomí, kdo ho okradl a vydá se zpět k hostinskému, aby použil svůj třetí dar - obušek!
BONUSY: slovo historika, fotografie, biografie a filmografie, soudobá dokumentace
TITULKY: české pro neslyšící, anglické a německé

Těžký život dobrodruha
režie: Martin FRič, 1941, 85 min., čb
hrají: O. Korbelář, L. Pešek, A. Mandlová, J. Marvan, K. Dostal, K. Černý, R. Hrušínský, F. Filipovský
Spisovatel brakových románů Kryšpín dokončuje další dílo o lupiči Flokovi. Jednoho dne se u něj v bytě objeví muž, který tvrdí, že je Flok a odmítá ho opustit. Kryšpín je proti své vůli zatažen do skutečného světa zločinu. V tuto nevhodnou dobu se Kryšpín seznámí s dívkou, která touží poznat podsvětí ...
TITULKY: české pro neslyšící

Parametry a specifikace

Specifikace

Médium DVD
Formát obrazu 4:3
Titulky CZ pro neslyšící, DE, EN
Formát zvuku CZ 2.0

O filmu

Žánr České, Komedie
Země původu Československo
Obsazení Ladislav Pešek
Kód:  FERFHV7163
Prod. číslo:  FHV7163
P-DC1-WEB12