Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Komunikací k Vítězství

Audiokniha
299 Kč
272 Kč bez DPH

Komunikací k Vítězství

Audiokniha Komunikací k Vítězství obsahuje mnoho praktických rad a metod, zaměřených na každou stránku obchodu a interpersonální komunikace

Obsahuje nové a aktualizované pohledy na to, jak řeč těla ovlivňuje vaši image, jak řídit dobrou konverzaci s ostatními, a dává důraz především na důležitost rozvoje vašich dovedností jako posluchačů.
Komunikace a motivace jsou nezbytné pro přežití v dnešních obchodních situacích. Vzdělávání se a učení se technikám, které zlepšují dovednosti jak v komunikaci, tak v motivace sebe i ostatních, není a nebude nikdy mrháním vaším časem. V Komunikaci k vítězství, britský školitelský guru Richard Denny ukazuje, jak každý z nás může obrátit své sny o úspěchu v realitu. Richard používá svůj inspirativní styl a ukazuje tajemství úspěšné komunikace.
Tato audiokniha mimo jiné také obsahuje spoustu informací a rad k prezentačním dovednostem a jak například zvládnout různé typy pohovorů. Jak povzbuzovat ostatní, pochopíte jak a proč je motivovat. Jak používat telefon v komunikaci, jak správně komunikovat psanou formou, jak rozvíjet vaši emoční inteligenci a mnoho dalšího. Jako posluchači se budete věnovat sebezdokonalení a svépomoci. Budete usilovat o větší úspěch, který s sebou přináší požitek, sebevědomí a štěstí v profesním životě. Budete chtít dělat pokroky ze stavu, kdy říkáte „Kéž bych mohl“, a začnete říkat „Mohu“ a „Dokážu to“. Budete se snažit zlepšit kvalitu svého života prostřednictvím seberealizace a většího úspěchu v práci.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 03:10:12

Autor

Autor Richard Denny
Interpret Jaroslav Ludvík

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 175 MB
Kategorie Audioknihy, Osobní rozvoj
Jazyk česky
Kód:  AKZ161
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB18