Obnovit stránku

Prodloužili jsme pro vás otevírací dobu našich prodejen, abyste mohli dárky letos nakoupit v klidu a bez stresu.

Koralina

Audiokniha
199 Kč
164 Kč bez DPH

Koralina

Několikanásobně oceněná novela Koralina mistra fantastiky Neila Gaimana

Je poslední týden prázdnin a Koralina se nudí. I když by jej ráda strávila průzkumem okolí, tak venku většinu času prší a ona musí zůstat v bytě, do kterého se právě s rodiči přestěhovali. V novém domě poznává své sousedy; páreček bývalých hereček, které vlastní hned několik skotských teriérů podivných jmen, či starého pána z horního patra, který trénuje myší cirkus. Jednoho dne při průzkumné cestě domem objeví záhadné dveře, jimiž se dostane do skoro stejného bytu jako je ten jejich. Ve vzduchu je však cítit něco zlověstného a nebezpečného. Na druhé straně dveří na ní totiž již čeká druhá matka s knoflíky místo očí, která Koralinu považuje za své dítě a nemíní jí pustit zpět…

Neil Gaiman

Narodil se v Porchesteru do britské rodiny s polsko-židovskými kořeny. Vášnivým čtenářem se stal prý už ve čtyřech letech, po studiích se živil jako žurnalista a proslavily jej scénáře ke kultovnímu komiksu Sandman. Kromě románů a povídek je například autorem scénáře k televizním seriálům Pán Času a Nikdykde, podle něhož vznikl později také stejnojmenný román. Jeho pohádky Hvězdný prach a Koralína byly zfilmovány s předními hollywoodskými hereckými osobnostmi v hlavních rolích a román Američtí bohové se stal předlohou úspěšného amerického televizního seriálu. Spolu s Terrym Pratchettem napsal humoristický román o apokalypse, Dobrá znamení. Jeho manželkou je nonkomformní hudebnice Amanda Palmer. Novela Koralina byla oceněna několika významnými literárními cenami: Hugo Award for Best Novella (2003), Nebula Award for Best Novella (2003), Locus Award for Best Young Adult Book (2003), Bram Stoker Award for Best Work dor Young Readers. Tympanum vydává také jeho další audioknihy Američtí bohové a Nikdykde.

Kristýna Podzimková Maléřová

Po studiu na Janáčkově konzervatoři v Ostravě nastoupila do Těšínského divadla. Nyní působí v Praze, převážně v divadle D21. Dále je k vidění v divadle u Valšů, se souborem Bodyvoiceband nebo na zájezdových představeních se společností Arthur. Účinkuje také v netradičním interaktivním divadelním projektu Pomezí. Její první filmová role byla ve filmu Bathory v režii J. Jakubiska. S komedii Absurdistán se zúčastnila festivalu Sundance. Objevila se také v II. sérii amerického seriálu Legends. Čeští diváci ji znají především jako Theu Nekonečnou ze seriálu Ulice nebo jako asistentku Denisu kuchaře Pohlreicha v seriálu Ohnivý kuře.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 03:42:13

Autor

Autor Neil Gaiman
Interpret Kristýna Podzimková Maléřová

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 204 MB
Kategorie Audioknihy, Fantasy a sci-fi, Pro děti, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AK1B436
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB8