Obnovit stránku

Krev je můj chleba

Audiokniha
299 Kč
272 Kč bez DPH

Krev je můj chleba

První díl série s hrdinou Izajášem Coleridgem, synem maorské krásky a amerického důstojníka, který je po dvaceti letech ve službách chicagské mafie vyvržen z jejích řad.

Několika cenami ověnčený Laird Barron (*1970), považovaný za šedou eminenci amerického hororu, tentokrát přichází s drsným thrillerem. "Krev je můj chleba" je první díl nové série s hrdinou Izajášem Coleridgem, synem maorské krásky a amerického důstojníka, který je po dvaceti letech ve službách chicagské mafie vyvržen z jejích řad a na vlastní pěst se pustí do pátrání po mladé černošské dívce. Barron vytvořil v této sérii zcela nový literární svět, umístěný do žhavé současnosti. Figurují v něm mafiáni, gangy, rasismus, válka v Iráku i špinavé praktiky FBI. Děj, okořeněný sarkastickými komentáři nezapomenutelného hlavního hrdiny, který musí neustále šťourat do vosích hnízd, je plný akce... a krve.

Napsali o knize Krev je můj chleba

„Čas od času na nebi zazáří kometa, a to i na nebi literárním. Použít tento příměr na novou detektivku je značně troufalé. Ale kniha Krev je můj chleba amerického spisovatele Lairda Barrona si ho zaslouží. V šedivé záplavě současné krimiliteratury působí skutečně jako zjevení.“

Tomáš Fojtík, Deník N (5. 11. 2019)

Parametry a specifikace

Audio

Délka 10:50:36

Autor

Autor Laird Barron
Interpret Martin Stránský

Podrobnosti

Rok vydání 2 021
Velikost 128 kbps 601 MB
Kategorie Audioknihy, Detektivky, thrillery, Zahraniční literatura, Thrillery
Jazyk česky
Kód:  AK1C841
P-DC1-WEB09