Obnovit stránku

Krimi DEKAMERON 2

Audiokniha
199 Kč
181 Kč bez DPH

Krimi DEKAMERON 2

...aneb lechtivé případy z doby normalizace, které se nikdy nedostaly před soud.

Po audioknize Krimi DEKAMERON 1 přichází autor s druhým dílem povídek Krimi DEKAMERON 2 z jeho policejních začátků. Opět popisuje případy a události, které jej provázely v prvních deseti letech jeho činnosti na malém městě na okraji Prahy. Jde o případy, které se nikdy nedostaly před soud. Většina povídek má erotický nádech namíchaný s lehkým humorem. Kniha Krimi DEKAMERON 2 se stala spolu s prvním a třetím dílem nejprodávanějšími knihami autora. Všechny povídky napsal sám život a autor je jen jejich vypravěčem. Tak hezký poslech tohoto "koktejlu" skutečných případů a příběhů, které autor zažíval v sedmdesátých letech minulého století.
Odborníci píší, že by měl každý ve svém životě vystřídat alespoň deset pozic či zaměstnání, aby získal potřebné znalosti a přehled. Jan Kučera se vyučil strojním zámečníkem v ČKD Praha, potom nastoupil k Policii a pracoval v různých pozicích u Veřejné bezpečnosti a později u Policie ČR dvacet pět let. Od hlídkového policisty na ulici, po vyšetřovatele VB, až po poradce Federálního ministra Vnitra JUDr. Sachera. Od rotného po plukovníka. Doposud napsal šestnáct knih.

Luboš Pavel

Luboš Pavel vystudoval katedru autorské tvorby a pedagogiky na DAMU. Pracuje jako lektor ve vzdělávací společnosti Amplioon, která organizuje seberozvojové kurzy. Každý měsíc načítá časopis pro nevidomé. Napsal několik knih, divadelní hry a filmový scénář.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 03:35:20

Autor

Autor Jan Kučera
Interpret Luboš Pavel a Adéla Vaníčková

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 204 MB
Kategorie Audioknihy, Česká literatura, Detektivky, thrillery, Humor, satira a komedie
Jazyk česky
Kód:  AK1A893
Záruka: 24 měsíců
WEB4