Obnovit stránku

Krizová kuchařka ze Svatojánu

E-kniha, česky
219 Kč
199 Kč bez DPH

Krizová kuchařka ze Svatojánu

S Krizovou kuchařkou ze Svatojánu získáte soběstačnost

Elektronická kniha Krizová kuchařka ze Svatojánu vám ukáže, jak v době krize a nepříznivých podmínkách si doma pohodlně vystačit. Možná se budete divit, ale zvládnete toho opravdu hodně. Od bylinných léčiv, základní drogerie až po vynikající pokrmy, které vytvoříte z dostupných surovin nebo vlastní úrody. S touto kuchařkou se stanete soběstační i v těžších dobách. Recepty vám prozradí, jak se můžete uskromnit, vytvořit si zásoby a šetřit nejen přírodní zdroje, ale i peněženku.
Výtvarnice a fotografka Eva Francová vám ukáže příjemnou cestu k chutnému jídlu. Krizová kuchařka ze Svatojánu čerpá z lokálních ingrediencí, lahodné chuti sezónních surovin a celkové úspoře. Recepty však dozajista potěší i vaše chuťové pohárky. 
Autorka úspěšného blogu vás seznámí nejen se skvělými a osobně vyzkoušenými recepty, ale i praktickými radami, které musíte určitě vyzkoušet. To vše vám servíruje v atmosféře harmonického klidu doplněného podnikavým duchem. V elektronické Krizové kuchařce ze Svatojánu se můžete těšit i na krásné fotografie a ilustrace.
 

5,0
Hodnotil 1 zákazník
20+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Eva Francová
Jazyk česky
Počet stran 312 stran
Rok vydání 2020
Nakladatel Motto
Typ E-kniha
Kód:  EK34913
Prod. číslo:  978-80-267-1837-6
P-DC1-WEB18