Obnovit stránku

Krvavé svatební šaty

Audiokniha
299 Kč
272 Kč bez DPH

Krvavé svatební šaty

Neobyčejně drsný thriller o duševním i fyzickém zneužívání a pomstě Krvavé svatební šaty

Sophii děsí události, na které si nemůže vzpomenout, a zároveň i vzpomínky z minulosti, na něž nedokáže zapomenout. Jednou ráno se budí a zjišťuje, že chlapec, kterého měla hlídat, je mrtvý. Nepamatuje si na to, co se stalo. Ať je pravda jakákoli, její vysvětlení nemůže obstát před tíhou důkazů. Jediným jejím útočištěm je nová totožnost. Nový život s mužem, kterého pozná díky seznamce. Sophie však není sama, kdo skrývá tajemství?
Psychologický thriller Pierra Lemaitra s úžasnou hlavní hrdinkou si jistě podmaní fanoušky románu Gillian Flynnové Zmizelá.

Napsali o knize Krvavé svatební šaty

„S Krvavými svatebními šaty, jejichž název pochopíme na posledních stránkách, nabízí Pierre Lemaitre dokonale promyšlenou detektivku, v níž zlo neušetří nikoho.“ 

Allan Kaval, MarianneJ

„Poutavé a zneklidňující… Rozuzlení, které si nezadá s Psychem je mimořádné.“

Marcel Berlins, The Times

Pierre Lemaitre

Pierre Lemaitre (1951) vyučoval literaturu, dnes se věnuje psaní. Jeho romány Robe de marié (2009, Svatební šaty), Cadres noirs (2010, Černé kádry) nebo Au revoir la-haut (2013, Na shledanou tam nahoře) mu vynesly chválu kritiky i čtenářů. Důkazem je i série s detektivem Camille Verhovenem, jehož je Alex (2013, Kniha Zlin 2014) druhým pokračováním, která svědčí o tom, že Lemaitre je mistr detektivních románů a thrillerů se skvělým stylem a originálními zápletkami.
 

Parametry a specifikace

Audio

Délka 09:52:42

Autor

Autor Pierre Lemaitre
Interpret Jakub Saic, Jitka Moučková, Martin Zahálka

Podrobnosti

Rok vydání 2 019
Velikost 128 kbps 542 MB
Kategorie Audioknihy, Detektivky, thrillery, Zahraniční literatura, Zahraniční­ literatura
Typ Audiokniha
Jazyk česky
Kód:  AK1B475
Záruka: 24 měsíců
P-DC1-WEB23