Obnovit stránku
Během svátku 28.10. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Kurz Excel pro labužníky (jeden den)

Partner:
ExcelTown
Lokalita:
Praha - Smíchov
3 751 Kč
3 100 Kč bez DPH

Kurz Excel pro labužníky (jeden den)

Téma kurzu

Vychytávky v kontingenčních tabulkách
Umíte v kontingenčních tabulkách používat počítaná pole, počítané položky, průřezy? Nebo připojit tabulku přímo nad datový model a nebo nad dotaz Power Query? Víte, jak si připravit datový zdroj kontingenční tabulky, abyste ho nemuseli ručně měnit, když se zvětšují data?

Propojování tabulek
Umíte používat nástroj Power Query (Načíst a Transformovat), a propojovat s ním excelovské soubory? Nebo s ním snadno vyhodnocovat výstupy ze SAPu nebo jiných ERP systémů? A umíte v Power Query vytvářet i trochu složitější dotazy?

Datový model
Umíte pracovat s datovým modelem excelovských souborů? Víte, ve kterých situacích vy Vám pomohl? A umíte data z něj dobře prezentovat?

Podmíněné formátování na vyšším levelu
Jak souvisí podmíněné formátování a vzorečky, třeba ty s funkcemi SVYHLEDAT nebo COUNTIFS? Jak se dají pravidla podmíněného formátování podrobně nastavit? A jak formátovat kontingenční tabulku?

Vyhodnocení závislostí mezi daty
Poznáte z vašich dat, jestli má jedna veličina vliv na jinou? Tedy např. jaký vliv má reklamní kampaň na prodeje? Nebo cena vašich produktů na zisk? Víte, jak v Excelu dělat jednoduché statistické modely, a hlavně jak je chápat a využít pro rozhodování?

Řešitel
Řešitel vám pomůže i v situacích, kde běžné vzorce nestačí. Naplánuje vám rozložení pracovníků do směn nebo optimální plán výroby. Umíte ho použít?

Zpracování megavelkých tabulek
Pokud mají vaše tabulky pár set záznamů, je to pohoda. Pokud mají pár milionů záznamů, dá se to zvládnout. Jen musíte správně nastavit Excel a vybrat si správné funkce a nástroje.

Kde a jak uplatnit?

Jak poukaz uplatnit

Vyberte si termín Vašeho kurzu na https://exceltown.com/vypis-kurzu. Při přihlašování na kurz přes náš rezervační formulář prosím uveďte do poznámky, že chcete platit Alza poukazem a uveďte kód poukazu. Více informací o školení: www.exceltown.com

Kurzy probíhají na adrese Drtinova 8, 150 00 Praha 5 nebo je možné je absolvovat online.

Platnost poukazu

Do 17.03.2024

Kde poukaz uplatnit

Drtinova 557/8, Praha, 150 00, Hlavní město Praha
GPS: 50°4'34,0285"N, 14°24'8,1192"E
Navigovat
Kód:  RAD03XM
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB12