Obnovit stránku

La Loba

Audiokniha
299 Kč
272 Kč bez DPH

La Loba

Detektivka o zmizení dvou žen v nehostinné Aljašské pustině

Syrový příběh zmizení se odehrává v překrásné, ale drsné krajině. Aljašská pustina pohltí dvě mladé ženy – jako první Elese, která s manželem tráví v této nádherné přírodě líbánky, a o tři roky později Newyorčanku Ninu, jež přijela na Aljašku na návštěvu. Policejní seržant Hamilton je přesvědčený, že mezi oběma případy existuje souvislost. Společně s Gregem Martinem, manželem první zmizelé ženy, se vydávají hledat podivného muže jménem Grizzly Adams, který by mohl být klíčem ke zmizením žen. Nina, v té době násilím držená v nehostinné divočině, sbírá zbytky sil, aby uprchla na svobodu. Zdaří se její plán na přežití? 

Alan Russel

Americký prozaik se ve své tvorbě soustředí především na romány s?tajemnými zápletkami.  Psaní knih se začal věnovat teprve po tom, co utrpěl zranění, které zabrzdilo jeho rozjetou basketbalovou dráhu. Zkušenosti z pozdějšího povolání v?cestovním ruchu posloužily Russelovi při popisu prostředí ve dvanácti oceňovaných knihách a jedné trilogii. Kvůli autentičnosti sbíral pro román La Loba materiály více než dvacet let.

Martin Preiss

Převážně divadelní herec, moderátor a dabér absolvoval pražskou DAMU. I když původně nebyl pro hereckou kariéru rozhodnutý, výjimečné nadání po slavných rodičích se přece jen projevilo. Působil v plzeňském Divadle J. K. Tyla a poté ve stálém angažmá Národního divadla, kde vystupoval nejčastěji v shakespearovských a dalších klasických rolích. Na obrazovkách se objevil v několika televizních filmech a také jako moderátor populární soutěže Chcete být milionářem. V současnosti hraje především v Divadle Na Jezerce. Věnuje se načítání audioknih (např. Císařovy nové šaty a další pohádky, Řecký poklad).

Parametry a specifikace

Audio

Délka 11:55:59

Autor

Autor Alan Russel
Interpret MARTIN PREISS

Podrobnosti

Rok vydání 2 017
Kategorie Detektivky, thrillery, Zahraniční literatura
Typ Audiokniha
Jazyk česky
MIME typ mp3
Kód:  AUD00200
P-DC1-WEB23