Obnovit stránku

Ledové sestry

Audiokniha
329 Kč
272 Kč bez DPH

Ledové sestry

V mrazivém thrilleru Ledové sestry je tragická smrt jednovaječného dvojčete pouze začátkem.

Rok po smrti malé Lydie se její rodiče Sarah a Angus s jejím jednovaječným dvojčetem Kirstie odstěhují na malý izolovaný ostrov. Doufají, že tam začnou nový život. Jenže Kirstie prohlásí, že došlo k omylu a že je ve skutečnosti Lydia. Angus odjíždí za prací a Sarah, kterou bouře uvěznila s dcerou na ostrově, objeví v zamčené zásuvce manželova prádelníku důkaz, že skutečnost je ještě děsivější než její nejhorší obavy.

S. K. Tremayne

Jedná se o pseudonym, pod kterým publikuje Sean Thomas. Sean Thomas (1963) je britský spisovatel a novinář. Přispívá do mnoha novin a časopisů včetně The Times, Guardianu a Daily Mail a mimo jiné píše o umění, politice a starověké historii. Za svou novinářskou činnost získal řadu ocenění a jeho články o Göbekli Tepe se objevily i v mezinárodním tisku.

Regina Řandová

Jako malá copatá holčička zpívala Regina poprvé před kamerou v dětském pořadu písničku s Jiřím Helekalem. Už o rok později se však objevila v hlavní roli v Troškově filmu Bota jménem Melichar. Vedle toho hrála například i ve filmech Pohlaď kočce uši, Bylo nás šest, Dobrodružství kriminalistiky nebo Panoptikum města pražského. Již mnoho let dabuje a svůj hlas propůjčila například Demi Moore ve filmu Skandální odhalení a nebo Angelině Jolie v roli Lary Croft ve filmu Tomb Raider. Kromě toho je ale také zpěvačka a ráda si zahraje v klasických divadelních inscenacích.

4,6
hodnotilo 16 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 10:45:05

Autor

Autor S. K. Tremayne
Interpret Regina Řandová

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 631 MB
Kategorie Audioknihy, Detektivky, thrillery, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AK1A700
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB18