Obnovit stránku
Jak rychle doručujeme objednávky? Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-2 dny 0-2 dny 1-2 dny 0-1 den 3 pracovní dny 3 pracovní dny

Longbourn

E-kniha, česky
149 Kč
135 Kč bez DPH

Longbourn

Utajené osudy a lásky hrdinů románu Pýcha a předsudek

Služka Sára si na longbournském panství zvykla dřít do úmoru a oplátkou dostávat pramálo. Jenomže každodenní život služebnictva, jehož pravidla neurčují pouze něžné srdce a železná vůle hospodyně paní Hillové, ale především omezené příjmy rodiny Bennetovy, už záhy obrátí vzhůru nohama příchod nového komorníka Jamese Smithe, který s sebou přinese tajemství a vůni moře. V georgiánské Anglii existuje svět, který mladé dámy zvyklé na salony a taneční sály nikdy nepoznají: svět bídy, lásky a krvavých válek.

Kniha Longbourn je holdem spisovatelce Jane Austenové, jejž ocení nejen ti, kdo si oblíbili hrdiny jejích duchaplných románů.

***

„Bakerová dokázala zdánlivě nemožné: zmocnila se světa Jane Austenové. Fantastické dílo.“
Guardian

"Román Longbourn lze považovat za velmi zdařilou a důstojnou reminiscenci na dílo Jane Austenové. Vzhledem k tomu, že se nejedná o autorčinu prvotinu ani o první román, který by sklidil pochvalu kritiky, nelze spojení s Austenovou označit za laciný marketingový trik"
iLiteratura.cz

***

Jo Bakerová (*1974)

Narodila se a vyrostla v hrabství Lancashire na severozápadě Anglie, studovala v Oxfordu a v Belfastu. Debutovala roku 2001 knihou Offcomer, následovaly tři další romány a řada povídek. V roce 2013 na sebe strhla celosvětovou pozornost prózou Longbourn, která vychází ve více než dvou desítkách zemí a má se stát předlohou filmu.

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi, pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Jo Bakerová
Jazyk česky
Počet stran 400 stran
Rok vydání 2014
Nakladatel Paseka
Kód:  EK11179
Prod. číslo:  978-80-743-2478-9
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB19