Obnovit stránku

Lovec králíků

Audiokniha
329 Kč
272 Kč bez DPH

Lovec králíků

ČÍM MÉNĚ KRÁLÍKŮ, TÍM VÍCE MRTVÝCH


Už dva roky je Joona Linna zavřený ve vězení s vysokou ostrahou, teď ho ale potřebují. Vražda švédského ministra zahraničí sice vypadá jako teroristický čin, Joona však tuší, že jde o něco jiného. Se Sagou Bauerovou postupně rozplétají nitky případu, kde každé úmrtí provází dětská říkanka o deseti králících. Oběti spojuje dlouholeté přátelství a vypadá to, že i cosi dalšího v jejich minulosti… Něco, na co se snažili zapomenout.


„Výrazný hlas Pavla Rímského k Joonovi neodmyslitelně patří. Nemůže být pochyb o tom, že náleží k přednostem celé série. Kvalita výkonu interpreta díl od dílu stoupá.“
 – Tomáš Macháček, naposlech.cz


Lars Kepler 

Pseudonym, za nímž se skrývá autorské manželské duo Alexandra Coelho Ahndorilová (1966) a Alexander Ahndoril (1967). Oba mají rádi thrillery a rozhodli se vytvořit sérii kriminálních příběhů, které by nebyly spojovány s jejich dosavadní tvorbou. Jejich první společný román Hypnotizér (Host, 2010) se stal mezinárodním bestsellerem, filmového zpracování se ujal známý režisér Lasse Hallström.

Druhým dílem byla neméně úspěšná kniha Paganiniho smlouva (Host, 2011), třetím Svědkyně ohně (Host, 2012), čtvrtým Písečný muž (Host, 2012), pátým titulem řady je Stalker (Host, 2015) a šestým Lovec králíků (Host, 2017). Thriller z žánru urban fantasy Playground (2016) vyšel samostatně mimo sérii s Joonou Linnou.

4,7
hodnotilo 55 zákazníků
50+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 20:45:31

Autor

Autor Lars Kepler
Interpret Pavel Rímský

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 1 146 MB
Kategorie Audioknihy, Detektivky, thrillery, Zahraniční literatura
Série Detektiv Joona Linna (audio)
Díl série 6.
Jazyk česky
Kód:  AK1A426
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB13