Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Luisa a Lotka

Audiokniha
269 Kč
245 Kč bez DPH

Luisa a Lotka

Jsou si podobné jako vejce vejci. Dokoulejí se na správné místo, i když je osud zase rozdělil?

To je k nevíře. Když kudrnatá Luisa Palffyová chviličku postojí a Lotka Körnerová si rozplete copánky, snad i stařenka s brýlemi jako láhev od okurek pozná, že tyhle devítileté dívky z letního tábora v Alpách jsou si až k zbláznění podobné. Ale jak to, když tu všehoschopnou zlobivku sem tatínek poslal až z Vídně, kdežto její vrstevnice narozená ve stejný den, šikulka mírná jako ovečka, žije s maminkou v Mnichově? Že už to po prázdninách nebude tak snadné rozlousknout? To neznáte podnikavé slečny. Znovu nalezené sestry mají důvtipu i odvahy na rozdávání a hlavně: konečně jedna druhou. Přestože teď budou čelit nečekaným léčkám v kůži svého dvojčete!
Novela o sesterském poutu, rozhádaných dospělých a nezměrném úsilí být zase spolu patří ke zlatému fondu knih pro nejmladší děti. Komediální příběh se dočkal čtvrtstovky filmových adaptací v mnoha německých i mezinárodních produkcích, poprvé už v roce 1950.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 03:00:43

Autor

Autor Erich Kästner
Interpret Zuzana Kajnarová

Podrobnosti

Rok vydání 2 021
Velikost 128 kbps 167 MB
Kategorie Audioknihy, Pro děti, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AK1C604
P-DC1-WEB18