Obnovit stránku

Lži se mnou

Kniha, česky
-15%
349 Kč
297 Kč
270 Kč bez DPH

Lži se mnou

Psychologický thriller o lžích, které dokážou napáchat více škody než bolestná pravda

Všechno to začne malým zalháním. Takovým, jakého jste se už někdy dopustili všichni – třeba když potkáte dávného známého, na kterého chcete z nějakého důvodu udělat dojem. A tak příběh svého života trochu přikrášlíte, aby na tohohle šťastně ženatého právníka se dvěma dětmi a nádherným domem patřičně zapůsobil. A dřív, než se nadějete, vás známý do toho domu pozve na večeři, a krátce nato se vám naskytne možnost strávit s jeho rodinou a přáteli dovolenou – a vás láká stát se na chvíli součástí jejich života, takového, o jakém jste vždycky snili.
Jenže tenhle život nakonec není tak dokonalý, jak se na první pohled zdálo. Ve chvíli, kdy se potíte pod neúprosným řeckým sluncem a toužíte uniknout všudypřítomnému napětí – ve chvíli, kdy vám začne docházet, že pravda sice může být bolestná, ale skutečnou škodu dokážou napáchat lži… Inu, v té chvíli už je možná pozdě.
Další knihy a e-knihy z akce VELKÝ KNIŽNÍ ČTVRTEK.

Sabine Durrantová

Sabine Durrantová je bývalá redaktorka Guardianu a později Sunday Times. Kromě dvou dalších úspěšných psychologických thrillerů napsala i klasické romány a knihy pro dospívající dívky. Publikovala v řadě novin a časopisů. Žije s rodinou v Londýně.

4,0
hodnotilo 2 zákazníků
4
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Základní

Autor Sabine Durrantová
Počet stran 300 stran
Rok vydání 2019
Typ Kniha
Nakladatel Mladá fronta
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Druh Kniha

Žánr

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP0288902
Prod. číslo:  978-80-204-4560-5
WEB8