Obnovit stránku

Manželka

E-kniha, česky
297 Kč
245 Kč bez DPH

Manželka

Šokující thriller z domácího prostředí připomínající román Za zavřenými dveřmi

Angela potkává Jasona na večírku, pro který zajišťuje občerstvení. Je přesvědčená, že jejich romance bude jen krátkodobý úlet, jak to ostatně bývá mezi letními hosty a místními. K jejímu překvapení má však Jason, úspěšný profesor ekonomie, jiné plány. Následující léto se vezmou.
Manželství je pro ni skvělou příležitostí začít znovu a jinak. Se synem se odstěhuje na Manhattan, kde nikdo nic netuší o její tragické zkušenosti z mládí. S Jasonem navíc tvoří perfektní pár.
Po šesti letech se Jason díky úspěchu své knihy a rostoucí proslulosti v médiích stává známou osobností. Tím se ale najednou dostává příliš pozornosti i Angele, která o to ani v nejmenším nestojí. Jejich dokonalý život se začne hroutit ve chvíli, kdy jedna ze stážistek na univerzitě vznese proti Jasonovi obvinění ze sexuálního obtěžování a další žena, Kerry Lynchová, přijde s ještě mnohem závažnějším tvrzením.
Jason prohlašuje, že je nevinný, a Angela mu věří. Když však Kerry záhadně zmizí, musí Angela přehodnotit svůj pohled: jak na muže, jehož si vzala, tak na ženu, které se rozhodla nevěřit.

Napsali o knize Manželka

„Thriller postavený na horské dráze domácího násilí.“

Publisher´s Weekly

„Skutečně vynikající děj… Spletitý jako bludiště, jemně vrstvený a dokonale načasovaný.“

Thriller Books Journal

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi, pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Alafair Burke
Jazyk česky
Počet stran 336 stran
Rok vydání 2018
Nakladatel Metafora
Kód:  EK28851
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-735-9575-3
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB23