Obnovit stránku

Osvěžte se letní slevou na vše! 😎💥 Nakupte nad 2000 Kč, v košíku zadejte kód LETNIDVOUSTOVKA a objednávku vám zlevníme o 200 Kč. Akce platí jen do neděle!

Medieval II: Total War

599 Kč
495 Kč bez DPH

Medieval II: Total War

Medieval II: Total War

Ujměte se velení armád a rozšiřujte svoje království v Medieval II - čtvrtém dílu cenami ověnčené strategické série Total War. Jako vládce největších národů západoevroské a středovýchodní historie velte obrovským bitvám čítajícím až 10 000 krvežíznivých vojáků na 3D bitevních polích. Vaše cesta za novými územími a mocí pokryje ty nejnepokojnější období západní historie a provede vás Evropou, Afrikou a středním východem, a dokonce vás zavede i na pobřeží Nového světa.

Budete spravovat vaši říši tvrdou rukou a řídit všechno od stavění a vylepšování měst až po vytváření a trénování armád. Ovládněte diplomacii, abyste mohli manipulovat se spojenci i nepřáteli, přechytračte obávanou Inkvizici a ovlivňujte Papeže. Veďte boje křižáckých výprav a dosáhněte vítězství Islámu nebo Křesťanství ve Svaté válce. Přepište historii a dobyjte svět. Tohle je Total War! 

Klíčové vlastnosti

  • Větší a lepší bitvy v reálném čase: Vylepšená choreografie bojů, větší armády, rychlejší tempo a působivé dorážecí údery dělají z této hry tu nejbrutálnější a nejúžasnější Total War hru vůbec.
  • Nová epická kampaň: Ambiciózní singleplayerová kampaň pokryje tři kontinenty a nechá hráče plavit se do Ameriky, aby se střetl s Aztéky na jejich domácí půdě.
  • Větší přístupnost: Rozšířené uživatelské rozhraní a volitelné krátké kampaně dělají z Total War rychlejší a jednodušší hru než kdy před tím.
  • Přes 40 nových funkcí: Pokročilý terénní systém, rozšířené efekty počas a spoustu dalšího vám pomůže s rozdělováním a panováním.
  • Působivé multiplayerové bitvy: Veďte válku proti dalším hráčům v 8 režimech multiplayerové hry přes internet nebo LAN.
4,0
Hodnotili 3 zákazníci
20+
zákazníků již zakoupilo
80 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Série

Herní a filmové série Total War

Platforma / Licence

Typ Hra
Platforma PC
Licence Ke stažení
Klíč pro Steam

Žánr

Žánr Akční, Strategie
Téma/Subžánr RTS, Tahové strategie

Virtuální realita

Typ Nepodporováno

Multiplayer

Multiplayer Online

Lokalizace

Textová lokalizace CS , EN
Zvuková lokalizace CS , EN

Hodnocení PEGI

Věkové omezení 16 let
Závadnost obsahu Násilí, Online

Verze

Platforma PC - ke stažení
Edice Základní

Minimální požadavky

Řada procesoru AMD Athlon 64, Intel Pentium D
Frekvence procesoru 1,5 GHz (1,5 GHz)
Grafická karta 128MB RAM
Verze Direct X DirectX 9
Paměť RAM 0,5 GB
Potřebný prostor na HDD 11 GB
Operační systém Windows XP
Kód:  MVE000458
Prod. číslo:  66268
P-DC1-WEB04