Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Megapolis

E-kniha, česky
99 Kč
90 Kč bez DPH

Megapolis

Megapolis – město zdánlivě bez konce, obydlené lidmi i Figurami: Sherlockem Holmesem, bankéřem bankéřů Conanem, ninja želvami i jejich úhlavním nepřítelem Trhačem a dalšími. Figury s městem spolu hrají podivnou hru o vlastní duši, hru, jejíž pravidla dokonale nezná ani její rozhodčí. M. M. Dexter je soukromý detektiv, jedna z Figur, obyčejný člověk až na jediné: Musí přijmout každého klienta ochotného zaplatit požadovanou částku. To ho někdy staví proti vlastním přátelům, po bok těch, které nenávidí. Někdy je snazší umřít než žít dál. Pitoreskní, bizarní, paranoidní svět – nevhodné pro ty, kteří mají rádi Medvídka Pú, vhodné pro ty ostatní.
Obsahuje povídky: Opožděná splátka Divný klient Noci šelem Schůzka se starou známou Tvrdý džob Hard Core

"Megapolis je poněkud šílená kniha. Obsahuje šest akčních povídek o detektivu M.M. Dexterovi, který se nechává najímat na svou práci v obřím městě OldHeap City. (...) Pokud mám na Megapolis něco vyloženě vyzdvihnout, pak jsou to výborné nápady. Vůbec samy figury (ovšem zobrazené s dostatečnou psychologií a motivací) jsou většinou známé postavy z knih, filmů a seriálů. A tak potkáme Supermana, Conana, zajdeme do R.E.H. banky…" Fantasy Planet

Parametry a specifikace

Základní

Autor Ing. Miroslav Žamboch
Jazyk česky
Počet stran 216 stran
Rok vydání 2010
Nakladatel Triton + EF
Kód:  EK9000
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-738-7426-1
P-DC1-WEB24