Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Metoda Bullet Journal

Kniha, česky
-11%
Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
399 Kč
357 Kč
325 Kč bez DPH

Metoda Bullet Journal

Bible globálního fenoménu, který zachraňuje přepracované pomocí tužky, zápisníku a pár jednoduchých pravidel

Zhodnotťe včerejšek, uspořádejte si dnešek a naplánujte zítřek. Vítejte ve světě fenoménu Bullet Journal! Deníku, zachraňujícího frustrované sepisovatele seznamu úkolů, přetížené multitaskery i kreativce, kterým schází řád. S Bujem a jeho geniálním systémem zápisů už mezi ně patřit nebudete!
Ryder Carroll původně vytvořil metodiku Bullet Jurnalu jako řešení své poruchy pozornosti, avšak kouzlo ručního zápisu, systému tvorby a udržování poznámek, úkolů i plánů uchvátilo postupně miliónům uživatelů. Kromě přehledného postupu, jak se vypořádat s přívalem úkolů a povinností, má totiž i hlubší roviny: zklidnění mysli ve světě vlastnoručně psaných poznámek s sebou přináší schopnost sebereflexe a uvědomění si svých pocitů. Naučí vás identifikovat to, co je důležité a pominout všechno, co smysl nemá, oddělovat signál od šumu, žít život s vědomím cílů.
BuJo vychází z metodik, které se využívají při vývoji softwaru, ale vám bude stačit zápisník, tužka, seznámení se s logickým systémem a stane se vám čímkoliv: plánovačem, deníkem, kalendářem, organizátorem, skicákem, záznamníkem pocitů, odkladačem myšlenek. A stejně jako se vyvíjíte vy, bude se vyvíjet i funkce a struktura vašeho Bullet Journalu. Váš BuJo může být vším, čím si přejete.
Díky knize se naučíte:
- základy metodiky, témata a stránkování, typy přehledných značek a odrážek- převádět úkoly vpřed i vzad tak, abyste nikdy nic důležitého neopomenuli- jak psát denní a měsíční přehledy, jak vytvořit rejstřík a výhledy do budoucnosti- jak vytvářet kolekce při plánování projektů- jak dekonstruovat problémy na zvládnutelné jednotlivosti- k čemu vám slouží deník vděčnosti- jak využít Bujo pro nalezení svého smyslu a dosažení štěstí, krok za krokem

Napsali o knize Metoda Bullet Journal

„Systém Bullet Journalu je jedním z nejelegantnějších a nejefektivnějších metod produktivity, se kterým jsem se kdy setkal. Nejenže vám pomůže s organizací úkolů, ale pomůže vám najít své lepší já. Bezvýhradně doporučuji všem, kteří chtějí od života víc.“

Cal Newport, autor knihy Hluboká práce

„Tato modifikovatelná metoda produktivity, kolem které se vytvořila celosvětová komunita, se stala způsobem, jak do disciplinovaného řízení úkolů zavést principy všímavosti – mindfulness.“

Tim Maurer, Forbes

„Rozhodně jsem mnohem produktivnější. A má emailová schránka mi už nediktuje,co mám dělat. Je totiž jednoduché jen reagovat, ale Bullet Journal je tu od toho, aby vám řekl: "Zastav se a přemýšlej o tom, čemu budeš věnovat čas".“ Když tohle děláte pravideně, naučíte se i něco o sobě.

Lilah Raptopoulos, The Financial Times

Ryder Carrol

Ryder Carrol je tvůrce metody Bullet Journal a grafik, zabývající se designem digitálních produktů. Žije v newyorské čtvrti Brooklyn.

4,9
Hodnotilo 9 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Základní

Autor Ryder Carroll
Počet stran 320 stran
Rok vydání 2019
Nakladatel Jan Melvil publishing
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP0295652
Prod. číslo:  978-80-7555-073-6
P-DC1-WEB14