Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 374 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Microsoft Word 2010

E-kniha, česky
199 Kč
181 Kč bez DPH

Microsoft Word 2010

Pracujete s Wordem často a rádi byste s ním pracovali na vyšší úrovni, než je běžné, aby stoupla vaše produktivita? Potřebujete ve Wordu 2010 využívat hromadnou korespondenci, rádi byste v něm vytvářeli elegantní rejstříky, seznamy literatury a titulní strany nebo bezproblémově spolupracovali s dalšími lidmi na jednom dokumentu? Zajímají vás nové funkce Wordu 2010 a potřebujete se zorientovat v jeho proměněném prostředí? Podrobná uživatelská příručka, nejrozsáhlejší ryze česká publikace o Wordu, vás naučí, jak s jeho pomocí vytvářet profesionálně vypadající dopisy i mnohastránkové dokumenty obsahující řadu oddílů, záhlaví a zápatí, křížové odkazy, obsah, rejstřík i seznam zdrojů. Přehledně strukturovaný výklad nepopisuje suše uživatelské rozhraní, ale je orientován na konkrétní činnosti a dosažení praktických výsledků. Doplňuje ho množství ilustrativních obrázků, tipů a upozornění na důležité skutečnosti a rizikové operace.
Kniha se mimo jiné věnuje podrobně těmto tématům:- Formátování pomocí stylů a motivů, vložení iniciály či vodoznaku - Dělení slov, kontrola gramatiky, tezaurus a překlad textu- Automatické vytvoření seznamu literatury, rejstříku nebo obsahu - Hromadná korespondence, tisk obálek a štítků - Vložení tabulky Excelu, konverze mezi textem a tabulkou, výpočty - Úpravy textových polí, diagramů, grafů, klipartů a fotografií - Práce s odstavcovými zarážkami a víceúrovňovými seznamy - Sledování změn v dokumentu, komentáře a publikování on-line - Ukládání dokumentu do formátu PDF nebo XPS
Knihy z edice Podrobná uživatelská příručka již pomohly více než sto tisícům českých čtenářů.
***
O autorce: Kateřina Pírková vystudovala elektrotechnickou fakultu ČVUT a od roku 2000 pracuje jako produktová manažerka a lektorka počítačové školy Gopas. Zaměřuje se na kurzy z oblasti Microsoft Office, grafiky a Internetu.
Detaily knihy:
Autor: Kateřna Pírková
Rok vydání: 2013
ISBN: 978-80-251-3033-9
Počet stran: 368

Parametry a specifikace

Základní

Autor Kateřna Pírková
Jazyk česky
Počet stran 368 stran
Rok vydání 2013
Nakladatel Computer Press
Typ E-kniha
Kód:  EK14172
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-251-3925-7
P-DC1-WEB12