Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Milan Baroš: Opravdová legenda

Kniha, česky
-23%
399 Kč
309 Kč
281 Kč bez DPH

Milan Baroš: Opravdová legenda

Kniha Milan Baroš: Opravdová legenda je věnována člověku, který během své profesionální fotbalové kariéry dokázal překročit status fotbalisty a stal se výraznou osobností i mimo fotbalový svět. Prosadil se v Anglii, po Euru 2004 doslova pobláznil celé Česko a během tureckého angažmá si podmanil patnáctimilionový Istanbul. Svým způsobem života a stylem hry byl širokou veřejností milován nebo nenáviděn.
Ve fotbale i v osobním životě byl vždy přímočarý. Pro výsledek a úspěch svého týmu se maximálně obětoval. Dokonce se na hřišti během devadesáti minut dokázal pohádat naprosto s kýmkoliv, jen aby jeho tým vyhrál. Jeho touha po vítězství neměla téměř žádnou hranici. Je to člověk s velkým srdcem na pravém místě, který se ale svou upřímností k ostatním ne vždy a všem zavděčil. Nejen kvůli těmto vlastnostem si jej bývalí spoluhráči a lidé z jeho blízkého okolí váží…

Napsali o knize Milan Baroš: Opravdová legenda

"Dozvěděl jsem se spoustu zajímavých věcí, buď úplně nových nebo takových na které jsem už za ty roky zapomněl. V podstatě jsem si tak zrekapituloval nějakých 20 let z pohledu fotbalové legendy a zároveň i jiných, mu blízkých lidí. To se mi na knížce totiž líbí, že jsou jednotlivé události a časové úseky psané z pohledu vícero zúčastněných a klasický životopis tak dostává jiný rozměr. Bohatá je také fotopříloha, ač mě u některých fotek mrzí absence nějakého popisku."

hodnocení na databazeknih.cz

Parametry a specifikace

Základní

Autor Jiří Vojkovský; Jiří Holiš
Počet stran 336 stran
Rok vydání 2020
Typ Kniha
Vazba Pevná bez přebalu lesklá
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP0335983
Prod. číslo:  978-80-270-8037-3
P-DC1-WEB18