Obnovit stránku

Mindfulness pro každého

E-kniha, česky
212 Kč
193 Kč bez DPH

Mindfulness pro každého

Život je krásný, ale okamžiky, kdy si to skutečně plně uvědomujeme, jsou vzácné. Denně musíme doma i v práci překonávat problémy a starosti, kterým bychom se raději vyhnuli. Tato kniha představuje praktický nástroj, s jehož pomocí se náročné a nepříjemné situace ve svém živote naučíte zvládat. Seznamte se s mindfulness, neboli všímavostí – se schopností být bdělý a prožívat přítomný okamžik.

S pomocí mindfulness znásobíte momenty, v nichž si plně uvědomujete krásy života. Nepotřebujete žádné rozsáhlé odborné znalosti – tato čtivě a srozumitelně napsaná knížka je praktickou cvičebnicí i pro úplné začátečníky. Autorky v ní představují návod, jak můžete samostatně doma, krok za krokem změnit svůj život ve šťastnější a spokojenější za pouhých osm týdnů.

Mindfulness v osmitýdenním formátu začal vyučovat na konci sedmdesátých let 20. století americký profesor Jon Kabat-Zinn v programu Mindfulness-based stress reduction (MBSR). Funkčnost osmitýdenního formátu programu následně prokázaly mnohé studie.
 

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi, pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Marcela Roflíková
Jazyk česky
Počet stran 144 stran
Rok vydání 2020
Nakladatel Grada
Kód:  EK36873
Prod. číslo:  978-80-271-1241-8
P-DC1-WEB28