Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Mít vše hotovo v praxi

E-kniha, česky
229 Kč
208 Kč bez DPH

Mít vše hotovo v praxi

Hlavu máte na to, aby se v ní nápady rodily, ne skladovaly. Cvičebnice produktivity bez stresu od autorů bestselleru Mít vše hotovo.

Jestli jste si mysleli, že metoda Mít vše hotovo (GTD) není pro vás, ale pro technologicky zdatné manažery, spletli jste se. Je právě pro vás a má za cíl, aby vás už nikdy nepřepadal stresující pocit totálního zahlcení úkoly. Díky této poslední verzi světového bestselleru – praktické cvičebnici – získáte snadno a rychle všechny dovednosti, jak se v klidu a s rozvahou vypořádat se všemi požadavky, které pracovní i rodinný život přináší.
Koho někdy nepřepadl vyčerpávající pocit, že už neví, jak dál? Práce, rodina, domácnost, nevyřízené emaily, nepořádek na stole, prošvihnuté termíny, zapomenuté nápady, únava, stres – přinejmenším občas padne do černé díry chaosu každý z nás.
Naštěstí má David Allen řešení. Ověřené roky a oblíbené po celém světě. V této cvičebnici, vhodné pro začátečníky a i pokročilé, jde rovnou k věci. Nejenže rychle pochopíte celý pětikrokový systém produktivity, ale rovnou jej do svého života zavedete. Možná si budete muset koupit pár nových šanonů a složek, ale pod Davidovým vedením to uděláte rádi. Také se naučíte v klidu a s rozvahou třídit své e-maily, úkoly i dlouhodobé projekty a v neposlední řadě bez výčitek odložit to, čemu se věnovat nechcete. Co bude výsledkem? Čistá hlava, ve které bude konečně opět prostor pro vaše jedinečné nápady. A až vás napadnou, hned budete vědět, kam je uložit a jaký bude další krok k jejich realizaci.
ZAČÁTEČNÍCI I POKROČILÍ, V KNIZE NAJDETE:
- Test, díky kterému zjistíte, kde jsou slabá místa vaší produktivity a sebeorganizace.
- Všechny principy metody Mít vše hotovo a prostor pro vlastní poznámky k jejich osvojení.
- Pravidelná cvičení, se kterými si postupy snadno natrénujete.
- Návod, jak vytřídit nejen elektronickou komunikaci, ale i tištěné dokumenty tak, abyste vše potřebné našli do minuty.
- Konečně úlevu a způsob, jak zvládnout práci i život bez stresu.
 

Napsali o knize Mít vše hotovo v praxi

„Jsem zapáleným, hrdým a skutečným stoupencem GTD. Tento přístup zlepšil nejenom mou produktivitu, ale i celkovou životní spokojenost. Nejvíc ale žasnu nad tím, jak hluboce se GTD podařilo zakořenit po celém světě… Jde o významné hnutí v pravém slova smyslu.“

Daniel H. Pink, autor bestselleru Drive

David Allen

David Allen (*1945) je považován za jednu z nejvlivnějších světových osobností v oblasti osobní produktivity. Jeho první kniha představující metodu Mít vše hotovo byla přeložena do více než třiceti jazyků a systém používají miliony lidí po celém světě. Stále přednáší a konzultuje. Žije v Amsterodamu.

Brandon Hall

Brandon Hall, zakladatel Brandon Hall Group, analytické a výzkumné firmy, zabývající se organizací práce a zlepšení pracovního prostředí Pracuje jako poradce pro mnoho světových společností, konzultuje, píše a přednáší.

Parametry a specifikace

Základní

Autor David Allen
Jazyk česky
Počet stran 224 stran
Rok vydání 2021
Nakladatel Jan Melvil publishing
Kód:  EK36744
Prod. číslo:  978-80-755-5064-4
P-DC1-WEB12