Obnovit stránku

Osvěžte se letní slevou na vše! 😎💥 Nakupte nad 2000 Kč, v košíku zadejte kód LETNIDVOUSTOVKA a objednávku vám zlevníme o 200 Kč. Akce platí jen do neděle!

Mnich, který prodal své ferrari: Tato kniha pomáhá lidem na celém světě objevovat štěstí.

Kniha, česky
-18%
Doručujeme i o víkendu. K vám domů i na prodejny
249 Kč
205 Kč
187 Kč bez DPH

Mnich, který prodal své ferrari: Tato kniha pomáhá lidem na celém světě objevovat štěstí.

Průvodcem člověka na cestě k pochopení vlastní osobnosti

Autor Robin S. Sharma je odborníkem na rozvoj duchovního rozvoje.  
Sharma popisuje hledání identity na příběhu Juliana Mantla, úspěšného, známého a velice bohatého právníka.  Julian má zdánlivě vše, co si člověk může přát, přesto ve svém životě pociťuje nespokojenost a prázdnotu. Skutečná krize nastává, když jej přímo v soudní síni zasáhne srdeční zástava. Julian se octne na prahu smrti. Rekapituluje svůj dosavadní život, úspěchy i prohry, a v perspektivě hrozící smrti začne přehodnocovat dosavadní zkušenosti. Uvědomí si, kolik měl dříve snů, na které díky kariéře zapomněl. Rozhodne se od základu změnit svůj život.
Dobrovolně se vzdá svého majetku a odjíždí daleko od civilizace, do Indie, aby zde žil mezi příslušníky prastaré kultury. Záhadné společenství mudrců ze Sivany obývá malou oblast na okraji Tibetu, s okolím neudržují žádný kontakt a věnují se studiu filozofie a meditačních technik. Do jejich společenství Julian zamíří, aby po svém hektickém životě v Americe našel klid. Poznává moudrost sivanských mnichů, a dostává od nich pověření šířit jejich myšlenky na Západ.
Do Ameriky se vrací po třech letech jako vyrovnaný člověk. O svém duchovním životě vypráví svému bývalému mladšímu kolegovi, stává se pro něj mistrem a uvádí jej na cestu vnitřní harmonie. Na tuto cestu nenápadně vede i čtenáře…
Kniha byla přeložena do více než třiceti jazyků a pomohla mnoha lidem změnit svůj život k lepšímu.

5,0
Hodnotili 4 zákazníci
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
1
uživatelská recenze
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Základní

Autor Robin S. Sharma
Počet stran 200 stran
Rok vydání 2017
Typ Kniha
Nakladatel Rybka Publishers
Vazba Pevná bez přebalu matná
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP44564
Prod. číslo:  978-80-87067-85-7
P-DC1-WEB28