Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

RECENZE: Možnosti milostného románu

O lásce bylo napsáno mnoho románů, novel, příběhů. Každý to psal úplně jinak a po svém, protože toto téma je nesmírně rozsáhlé a každý má s láskou naprosto jiné zkušenosti. Možnosti milostného románu ovšem není další dílo z červené knihovny, ale autobiografická zpověď spisovatele Jana Němce o několikaletém vztahu a jeho následné ukončení.

Možnosti milostného románu

Skutečný a nepřikrášlený příběh o lásce

Hlavní hrdina Jan se zamiluje do dívky jménem Nina, s níž zažívá společné okamžiky štěstí a lásky, cestují a sdílejí domácnost. Pak jejich vztah skončí, autor se tak rozhodne prostřednictvím milostného románu zkoumat, co se stalo a proč jejich láska skončila stejně rychle jak začala.

Po jazykové stránce je Možnosti milostného románu krásné mnohovrstevnaté dílo a opravdovou lahůdkou hlavně pro literární gurmány. Autor si pečlivě hraje s jazykem a se stavbami vět, nezanedbává ani kompozici.

Možnosti milostného románu ve vás rozhodně zanechá stopu, která stejně jak prožitý příběh lásky bude velmi individuální a pro každého jiná. Je to propracovaný a nepřikrášlený popis šestiletého vztahu s autobiografickými prvky a osloví každého, kdo ve svém životě již zažil nebo by chtěl zažít skutečnou lásku.


Více zde:
Možnosti milostného románu (e-kniha)

P-DC1-WEB28