Obnovit stránku

Musím to vědět

Audiokniha
249 Kč
206 Kč bez DPH

Musím to vědět

New York Times bestseller. Dokonalý manžel. Dokonalý otec. Dokonalý lhář? 

Vivian Millerová pracuje jako analytička CIA. Již několik let se snaží s týmem svých kolegů odhalit členy ruské spící buňky na území Spojených států. Poté co se jí podaří proniknout do počítače jednoho ruského špiona, narazí na složku tajných agentů. Pět na první pohled úplně obyčejných lidí. Jen o pár kliknutí myší později se ale všechno, na čem Vivian kdy záleželo, ocitá v ohrožení – její práce, manžel, dokonce i její čtyři děti...
Vivian slíbila, že bude chránit svoji vlast před všemi nepřáteli. Jenomže teď stojí před neřešitelnou volbou. Je rozpolcená mezi loajalitou a zradou, mezi láskou a podezřením. Komu lze věřit a může se vůbec rozhodnout správně?
Podle knihy vznikne film, v hlavní roli s Charlize Theron. Strhující thriller se silnou zápletkou - autorka kombinuje téma mezinárodního intrikaření na té nejvyšší úrovni s napětím a podezíráním v manželství. 

Napsali o knize Musím to vědět

"Rýsuje se tu jeden z největších thrillerů tohoto roku."

Entertainment Weekly

"Fantastické."

Lee Child

"Možná se najdou dva tři čtenáři, kteří dokážou po přečtení první kapitoly knihu odložit na déle než půl hodiny. Ale vrátí se k ní. Zhltnou ji jako my ostatní, radši vynechají oběd a půjdou spát později, jen aby zjistili, jak skončí."

John Grisham

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Karen Cleveland

Karen Cleveland je bývalou analytičkou CIA – stejně jako protagonistka její prvotiny, špionážního thrilleru Musím to vědět, pro zpravodajskou službu pracovala osm let. Studovala na Fulbrightově stipendiu na Trinity College v Dublinu a promovala na Harvardově univerzitě. Žije v severní Virginii se svým manželem a dvěma dospívajícími syny.
 

Kateřina Horáčková Mendlová

Po studiích na brněnské Konzervatoři byla 13 let členkou brněnského divadla Radost. Vedle tohoto angažmá se začala aktivně věnovat dabingu a práci v regionálních rádiích. V létě 2006 se stala maminkou krásného chlapečka Honzíka. Práce v divadle na plný úvazek se změnila na hostování a to nejen v divadle Radost, ale i na prknech olomoucké činohry. Přibylo i práce moderování nejrůznějších akcí, úpravy dialogů pro dabingová studia. Na jaře roku 2011 se úspěšně zúčastnila konkurzu na post moderátorky Českého rozhlasu Brno pro nově vznikající hudební pořad Srdcovky.

5,0
hodnotilo 4 zákazníků
6
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 07:47:04

Autor

Autor Karen Cleveland
Interpret Kateřina Horáčková Mendlová

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 454 MB
Kategorie Audioknihy, Detektivky, thrillery, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AK1A944
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB17