Obnovit stránku

Myslete jednoduše - Jak chytří porážejí komplikovanost

Audiokniha
299 Kč
272 Kč bez DPH

Myslete jednoduše - Jak chytří porážejí komplikovanost

Zjistěte, jak si společnost napříč různými průmyslovými odvětvími zjednodušuje svou cestu k úspěchu

Jak zaujmout zákazníky, když konkurence dělá prakticky to samé co vy? Mít správnou odpověď je otázkou života a smrti značky! Naštěstí pro nás, Ken Segall nám díky této praktické audioknize poradí, jak můžeme uspět i v našem složitém a nepřehledném světě. Téměř každá firma dělá zbytečné chyby. Nechte se krok za krokem inspirovat, jak se nejčastějších chyb vyvarovat.

Ken Segall

Ken Segall pracoval se Stevem Jobsem jako kreativní ředitel agentury vytvářející reklamní kampaně pro NeXT a Apple. Byl u zrodu legendární kampaně Think Different (česky Myslete jednoduše) a je zodpovědný za ono malé „i", které je součástí názvu nejpopulárnějších produktů firmy Apple. Segall také pracoval jako kreativní ředitel pro firmy IBM, Intel, Dell a BMW.

Miroslav Černý

Miroslav Černý rodák z Olomouce, po krátkém studiu herectví ve Zlíně absolvoval první angažmá v Západočeském divadle v Chebu, pak se přemístil do Brna, kde žije dodnes. Deset let působil v divadle Polárka, v současné době je na volné noze. Působí v Mahenově divadle, v divadle U stolu, v divadle Tramtarie v Olomouci. Intenzivně spolupracuje s Českým rozhlasem při tvorbě rozhlasových her a načítání nejrůznějších literárních textů, načetl také několik audioknih.

5,0
hodnotilo 2 zákazníků
20+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Audio

Délka 09:45:02

Autor

Autor Ken Segall
Interpret Miroslav Černý

Podrobnosti

Rok vydání 2 017
Délka 10 h
Kategorie Osobní rozvoj, Zahraniční literatura
Jazyk česky
MIME typ mp3
Kód:  AUD03854
WEB19