Obnovit stránku

Na dně

E-kniha, česky
239 Kč
217 Kč bez DPH

Na dně

Nechte se strhnout drsnou detektivkou z pera autorky mezinárodních bestsellerů Rachel Caine

Gina Royalová vede průměrný život šťastně vdané americké hospodyňky se dvěma krásnými dětmi. Když je ale kvůli automobilové nehodě odhalen tajný život jejího manžela, ze kterého se vyklube sériový vrah, musí se Gina stát Gwen Proctorovou – mámou-bojovnicí. Když je její bývalý muž konečně za mřížemi, najde Gwen nový domov na břehu odlehlého jezera Stillhouse.
Přestože ji pořád pronásledují internetoví trollové, kteří si myslí, že měla se zločiny svého manžela něco společného, má Gwen konečně pocit, že jsou její děti v bezpečí. Jen co se věci začnou uklidňovat, objeví se v jezeře tělo – a z až příliš dobře známé adresy začnou chodit výhružné dopisy…

Napsali o knize Na dně

„Zrušte všechny plány, zůstaňte doma a užijte si vzrušující jízdu …skutečně hvězdný román.“

Lisa Unger, spisovatelka

„Vynikající thriller, napínavý až do úplného konce!“

Fresh Fiction

„Nadmíru provokativní příběh – komu vlastně můžete věřit, když ne vlastnímu manželovi?“

Mystery Scene Magazine

Rachel Caine 

Autorka mezinárodních bestsellerů, která má na kontě již více než padesát románů nejrůznějších žánrů, od thrillerů přes romance až po fantasy.
Rachel začala psát už ve čtrnácti letech a až do svých osmadvaceti tvořila příběhy pouze do šuplíku. Poté vydala svou první úspěšnou sérii Správci počasí. Následovalo několik hororů, napínavých příběhů a v roce 2006 prorazila se svou sérií knih pro mladé, Upíři z Morganville, která se v roce 2014 dočkala také seriálové adaptace, k níž Rachel Caine napsala všechny scénáře.
Aktuálně se autorka věnuje především své nejnovější řadě napínavých thrillerů v hlavní roli s odvážnou Gwen Proctorovou. Rachel Caine žije se svým manželem, oceňovaným umělcem, kreslířem a hercem R. Catem Conradem, ve městě Fort Worth v Texasu.

4,5
hodnotilo 4 zákazníků
7
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi
Druh ochrany social

Základní

Autor Rachel Caine
Jazyk česky
Počet stran 360 stran
Rok vydání 2019
Nakladatel Moba
Kód:  EK29393
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-243-8617-1
WEB2