Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Nanos

Kniha, česky
-15%
399 Kč
339 Kč
308 Kč bez DPH

Nanos

Dystopický román z blízké budoucnosti 

Německo 2028: Obyvatelstvo je poslušné. Díky nanočásticím v potravinách a pitné vodě věří lidé všemu, co jim vládnoucí strana namluví. Jen málo lidí je „free“, tedy rezistentních proti manipulativním nanos – a ti se přidávají k rebelům bojujícím proti systému.
Mezi nimi se nachází uprchlý trestanec Malek, muž, který má jen jeden cíl: přežít. Tím se stává nebezpečným pro vládu a cenným pro rebely. Ale toho, kdo jako on nemá co ztratit, boj za svobodu nezajímá – pouze slib, který dal svému umírajícímu příteli.

Napsali o knize Nanos

No, trochu jsem měl obavy ... ale dobrý. Jízda od začátku, téma sakra aktuální a hrdinové ne tak jednoznační, prostě vše co mám rád. A ten závěr ... budu se těšit na pokračování.

hodnocení na databazeknih.cz

Musím říct, že Nanos u mě aspiruje na překvapení roku. Od knihy jsem zas tak moc nečekal, i když téma nanočástic pro mě bylo lákavé. Timo Leibig podle mě zvolil úplně geniální začátek, kde nás ihned vrhl do akce a boje o přežití. Poté už se kniha četla sama a já byl až překvapen jak si mě postavy dokázali získat.

hodnocení na databazeknih.cz

Parametry a specifikace

Základní

Autor Timo Leibig
Počet stran 448 stran
Rok vydání 2020
Typ Kniha
Vazba Pevná bez přebalu lesklá
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP0322404
Prod. číslo:  978-80-7585-527-5
P-DC1-WEB29