Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Nástroje titánů: Návyky a taktiky výjimečných osobností, miliardářů a světovy´ch ikon

Kniha, česky
Akční cena
699 Kč
539 Kč
490 Kč bez DPH

Nástroje titánů: Návyky a taktiky výjimečných osobností, miliardářů a světovy´ch ikon

Efektivní návyky k úspěchu

Autor světových i českých bestsellerů Tim Ferriss dva roky zpovídal osobnosti, které ve svých oborech dosahují špičkových výkonů – od hollywoodských hvězd a vítězů olympiád až po legendy Silicon Valley.
Z rozhovorů, které si jako podcasty stáhly desítky milionů lidí, pak vydestiloval sbírku praktických life-hacků, které nenajdete nikde jinde.
„Nepokládám se za publicistu, vidím sám sebe jako experimentátora,“ vysvětluje Ferriss. „Když si něco nemůžu vyzkoušet a výsledky využít v chaotické realitě každodenního života, nezajímá mě to… Knihu jsem původně psal jako poznámkový blok s účinnými recepty pro sebe samého. Změnila mi život a doufám, že ho změní i vám.“
Díky Nástrojům titánů mimo jiné zjistíte:
-Jaké psychologické triky používal Arnold Schwarzenegger, aby rozhodil své soupeře.-Co jsou nejlepší nástroje pro usnutí a spánek podle neurologa a inovátora Adama Gazzaleye.-Jak vytěžit maximum z minima jako režisér Robert Rodriguez.-Jak klást ty správné otázky jako spisovatel a novinář Malcolm Gladwell.-Jak překonat tvůrčí krizi podle hudebního producenta Ricka Rubina.
Titáni vám také prozradí:
-Jakou nejlepší investici peněz, času nebo energie udělali.-Proč jsou životní cíle pro lůzry a proč mají vítězové raději „systém“.-Jak hacknout Kickstarter, co je to „zákon tisíce skutečných fanoušků“ a  jak vás dovede k marketingo-vému úspěchu.- Proč fungují afirmační rituály a kdo je s úspěchem používá.- Jak nervově labilní superhrdinové překonávají stres, nervozitu a pesimistické myšlenky.

Parametry a specifikace

Základní

Autor Timothy Ferriss
Počet stran 692 stran
Rok vydání 2017
Typ Kniha
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP252060
Prod. číslo:  978-80-7555-039-2
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB09