Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Navždy plynule

Kniha, česky
309 Kč
281 Kč bez DPH

Navždy plynule

Jak se rychle naučit cizí jazyk a nikdy ho nezapomenout

Vzdali jste učení se cizích jazyků? Nemáte čas a ještě k tomu vás úmorná gramatická cvičení nudí? A když už do hlavy něco dostanete, stejně to zase brzy zapomenete? Navždy plynule vaši skepsi vyléčí! Ukáže vám, jak se cizí řeč naučit efektivně, rychle, zábavně a natrvalo. Záchrana, že?
„Nic takového jako těžký jazyk neexistuje. Každý trouba dokáže mluvit jakoukoli řečí, kterou mluvili jeho rodiče, když byl malý“, řekl si operní zpěvák a polyglot Gabriel Wyner a do svých třiceti let se naučil šesti jazykům. A každý z nich navíc ovládl v řádu měsíců.
Bohaté zkušenosti
Gabriel Wyner pak přetavil do nové učební metody pro samouky, která spočívá v krátkých denních trénincích, propojuje to nejužitečnější ze známých lingvistických přístupů s poznatky o fungování mozku a nezapomíná ani na pomoc zdarma dostupných online nástrojů.
Navždy plynule vás naučí, jak naladit uši na nové zvuky, jak donutit ústa ke všem novým akrobaciím a jak si kousek po kousku uložit do dlouhodobé paměti vše: od jednoduchých slovíček až po složitá gramatická pravidla. A buďte bez obav, nuda přitom rozhodně nehrozí. Naopak, zábava je klíčem k úspěchu. 
Nyní můžete i vy poznat kombinaci těch nejúčinnějších metod a moderních online aplikací, které konečně přinášejí do výuky jazyků technologický pokrok hodný 21. století. Kolikrát tedy budete člověkem?
V knize Navždy plynule se také dočtete:
- Jaká je nejvhodnější metoda pro zapamatování a vybavování si slovíček. - Kde najdete 625 nejčastěji používaných slov daného jazyka.- Jak nasát gramatická pravidla z kontextu a vyhnout se tak úmornému drilování.- Kde a podle čeho si vybírat lektora z řad rodilých mluvčích.- Kdy začít číst v cizím jazyce knihy a proč je lepší sledovat zahraniční seriály dříve než filmy.

Napsali o knize Navždy plynule

„Je to vynikající kniha o nejefektivnějším učení cizího jazyka. Autor Gabriel Wyner se naučil šest jazyků, aby si pomohl v jeho kariéře operního zpěváka. Kniha je zaměřena na učení, jak myslet v cílovém jazyce. Je nabita praktickými radami o všech aspektech učení, počínaje výslovností, gramatikou, opakování slovíček až k poslechové dovednosti a psaní."

čtenářské hodnocení z Goodreads

„Je to vynikající kniha o účinných metodách a zdrojích jazykového vzdělávání, kterou bych každému nezávislému studentovi navrhl, aby si přečetl alespoň jednou, bez ohledu na úroveň jeho znalosti. Je to komplexní průvodce studia jazyků."

čtenářské hodnocení z Goodreads

„Je to zábavný způsob, jak proniknout do tajů učení se jazykům, podaný přístupně a nenásilně. Funguje všem, bez ohledu na to, jak málo času máte.“

The Chicago Tribune

„Geniální a každým coulem moderní průvodce osvojování si cizí řeči. Navždy plynule vás nenaučí francouzštinu, němčinu ani žádný jiný jazyk. Místo toho vám ukáže, jak ovládnout jakýkoli jazyk, který chcete, a jak to udělat rychle a efektivně. Pokud se chcete naučit novou řeč natrvalo, začněte právě tady.“

Gary Marcus,
kognitivní psycholog a autor bestselleru Guitar Zero

„Budoucí polygloti všech zemí, zapište si za uši: Tahle kniha vám pomůže ovládnout jakoukoli cizí řeč v rekordním čase. Hledáte-li praktickou, praxí prověřenou metodu učení se jazykům, která naplno využívá přirozené schopnosti lidského mozku, vaše pouť je u konce: právě jste našli svého průvodce.“

Josh Kaufman,
autor knihy The First 20 Hours: How to Learn Anything…Fast!

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Gabriel Wyner

je americký operní zpěvák a polyglot, který vyvinul systém pro plynulé ovládnutí cizí řeči pomocí krátkých každodenních cvičení. Sám se například naučil francouzsky za 5 měsíců a rusky za 10 měsíců. Mluví plynně celkem šesti jazyky. Navždy plynule se stala bestsellerem a vedla k vytvoření stejnojmenné výukové jazykové aplikace. Autor žije v Los Angeles.

5,0
Hodnotili 4 zákazníci
100+
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje

Parametry a specifikace

Základní

Autor Gabriel Wyner
Rok vydání 2020
Typ Kniha
Nakladatel Jan Melvil publishing

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP0328950
Prod. číslo:  9788075550712
P-DC1-WEB29