Obnovit stránku

Nechtění

Audiokniha
249 Kč
226 Kč bez DPH

Nechtění

Napínavá severská detektivka Nechtění ze série Fredrika Bergmanová a Alex Recht

Z rychlíku X-2000, který přijel na stockholmské hlavní nádraží, zmizela malá holčička. Policie začne brzy podezřívat jejího otce, na jehož dopadení vynaloží veškeré síly. Na jiném místě ve Švédsku se zatím před mužem, kterého zpočátku považovala za svého vysněného prince a osvoboditele, skrývá mladá žena. Dobře ví, proč holčička zmizela, a chystá se k dalšímu útěku.
Policejní vyšetřování vede legendární komisař Alex Recht, kterému pomáhá horlivý kriminalista Peder Rydh a v neposlední řadě Fredrika Bergmanová, jejímž původním záměrem byla kariéra violoncellistky. Místo toho však skončila na policii a teď musí ze všech sil bojovat proti větru, aby zavedla vyšetřování jiným směrem, než tím, který se v první chvíli zdál nejpravděpodobnější.
Případ plný rafinovaného zla zatím narůstá do stále větších rozměrů. Vyšetřovací tým nemá času nazbyt, pokud nemá dojít k dalším ztrátám na životech. Kolik mají času, než pachatel udělá další tah? A kdo je záhadná žena jako stín? Je třeba ji najít, aby na své místo zapadl i poslední kousek skládanky.

4,7
Hodnotilo 8 zákazníků
90 %
zákazníků doporučuje
4
uživatelské recenze
?
neznámá reklamovanost
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 10:38:59

Autor

Autor Kristina Ohlssonová
Interpret Michal Gulyáš

Podrobnosti

Rok vydání 2 016
Kategorie Detektivky, thrillery, Zahraniční literatura
Série Fredrika Bergmanová a Alex Recht (audio)
Díl série 1.
Jazyk česky
MIME typ mp3
Kód:  AUD00247
P-DC1-WEB28