Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Nelíbánky

Kniha, česky
Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
348 Kč
227 Kč
206 Kč bez DPH

Nelíbánky

Autorky bestsellerových sérií Božský a Vášnivý vás zvou na kouzelný havajský ostrov Maui, kde se nepříliš dobrovolně ocitne dvojice ústředních hrdinů.

Nesměla bych se jmenovat Olive Torresová, aby se tohle nestalo přesně mně. V šesti letech jsem uvízla v automatu na hračky a museli mě vysvobodit hasiči. Uhodil do mě blesk, uštknul mě chřestýš. Před pár týdny jsem přišla o práci a nemůžu najít jinou.
A za to, že teď letím na Havaj, může katastrofální nevolnost z jídla, která zničila svatbu mé sestry a které jsem jako jediná unikla díky své potravinové alergii. Přesněji řečeno, unikli jsme dva. V tomhle letadle vedle mě sedí ženichův bratr Ethan. Proklatě přitažlivý chlap, ale jinak ten nejprotivnější protiva, jakého zrodil svět. To teda budou Nelíbánky!
Olive a Ethan o sobě nemají žádné iluze. Pobyt, který měl být romantickou svatební cestou jejich čerstvě sezdaných sourozenců, se nevyhnutelně změní v boj o sprchu, poukázky na masáž, klíče od auta… a taky o postel… Válka mezi švagrem a švagrovou začíná – dobře se bavte!

Napsali o knize

Myslíte si, že odhadnete už na začátku, jak to dopadne? Čeká vás překvapení a napětí do poslední chvíle.

Sam Still Reading

Tohle je přesně ten druh hřejivé a bolestně roztomilé love story, kterou budu číst znovu jen proto, abych si zlepšila náladu.

Chapters of May

Sotva si pomyslíte, že už to bude jenom legrace, příběh dostane zásadní zvrat a hrdinové budou čelit nepředvídaným následkům, které je prověří každého zvlášť i jako pár.

Bookish Elf

Miluju tuhle knihu – je prostě sexy, rošťácká a tak legrační!

The Bookish Libra

Parametry a specifikace

Základní

Autor Christina Laurenová
Počet stran 400 stran
Rok vydání 2021
Typ Kniha
Vazba Pevná s přebalem lesklá
Druh Kniha

Jazyk

Jazyk česky
Kód:  FKP0356361
Prod. číslo:  978-80-7565-871-5
Odkazy: Stránky výrobce
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB02