Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Nevěra na zakázku

E-kniha, česky
239 Kč
217 Kč bez DPH

Nevěra na zakázku

V Japonsku vznikl výnosný byznys. Jeden z manželů si na svého partnera najme tajného agenta, který ho svede a získá tak svému zadavateli příznivé podmínky pro rozvod.

Když Sató pověří agenta Kaitaróa Nakamuru, aby kompromitoval jeho manželku Rinu, domnívá se, že všechno půjde jako po másle. Rina netuší, jaké okolnosti je s Kaitaróem svedly dohromady, a postupem času se do sebe vášnivě a zoufale zamilují. O mnoho let později se Rinina dcera Sumiko, kterou matčin osud pronásleduje, rozhodne doplnit prázdná místa v jejím příběhu i ve své paměti.

Autorka prozkoumává ožehavé téma psychologických a morálních pohnutek činů, jež konáme ve jménu lásky, a ptá se, kde končí vášeň a začíná posedlost.

–––

Sumiko se snaží vyřešit záhadu spojenou s osudem své matky a při procházení důkazů si začíná uvědomovat, jak křehká je hranice mezi láskou a nenávistí. Spletité vedlejší dějové linky, výrazné postavy a působivé prostředí čtenáře uhranou.
Publishers Weekly

Scottová obratně ukazuje, jak i ty nejlépe míněné lži mohou znesnadňovat život, obzvlášť u žen ve společnosti tak patriarchální, jako je Japonsko. […] Každá kapitola je elegantně stručná a nabitá stěží ovládanými emocemi.
The New York Times

Mimořádný román z právnického prostředí předurčený pro stříbrné plátno. […] Scottová s vědeckou přesností postupně odkrývá témata rodiny, lásky a smrti. Emocionální horská dráha, ze které nebudete chtít vystoupit ani po přečtení poslední stránky.
Patience Agbabiová spisovatelka a laureátka Canterbury Poet

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi, pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Stephanie Scottová
Jazyk česky
Počet stran 336 stran
Rok vydání 2020
Nakladatel Host
Kód:  EK35983
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-275-0307-0
WEB3