Obnovit stránku

Naše pobočky jsou otevřeny od pondělí do soboty jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny, od pondělí do soboty.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Nezbytná smrt Lewise Wintera

E-kniha, česky
149 Kč
135 Kč bez DPH

Nezbytná smrt Lewise Wintera

Je těžké dobře zabít. Nejlepší skotská detektivka roku.

Strhující a poutavý román o temných vztazích a ještě temnější morálce. Nezbytná smrt Lewise Wintera představuje pozoruhodný a výrazný nový hlas v detektivním žánru.
Devětadvacetiletý muž žije sám ve svém glasgowském bytě. Zazvoní telefon. Neformální konverzace, z které ale vyplyne pracovní nabídka. Stopy najdeš, když víš, kde je hledat. Je to expert. Samotář. Na volné noze. Další kšeft je jen další kšeft, ale co když chce tahle organizace víc? Setkání v klubu. Nabídka. Stručná. Cíl: Lewis Winter. Je těžké dobře zabít. Lidi, kteří to dělají dobře, to vědí. Lidi, kteří to dělají špatně, poznají zlé způsoby. Zlé způsoby mají své důsledky.
Vítěz ceny ITV3 krimi Book Club Best Read Award; finalista CWA John Creasey Dagger pro nejlepší debut kriminální román roku, finalista CWA Ian Fleming Steel Dagger za nejlepší thriller roku, nominace v Theakston kriminální román roku.


„Opravdu výjimečný debut!“
Independent
„Brutální, vtipné a velmi dobře napsané… geniální debut.“
Sunday Telegraph
„Pozoruhodné… britský thriller bude mít novou hvězdu.“
Daily Mail
„Mackay stupňuje napětí jako mistr.“
Daily Telegraph
„Pozoruhodně originální… zcela věrohodný a znepokojivý portrét organizovaného zločinu.“
Observer
"Literární debut Malcolma Mackaye je bezpochyby příjemným oživením mezi severskými detektivkami. Navíc to není kniha nikterak dlouhá, takže nemá šanci ani moc nudit, vše skvěle odsýpá a má ten správný spád. Jediné na co si čtenář musí zvyknout, je autorův jazyk a samotné podání příběhu, avšak pokud se s tímto sžijete, dostanete příjemnou jednohubku, která bezpochyby dokáže zaujmout nejednoho příznivce originálně pojatých kriminálek."
Schefikuvblog
"Hlavní silnou stránkou knihy je způsob vyprávění... Neustále se mění perspektiva: román uvádí vševědoucí vypravěč, který s čtenářem bezprostředně komunikuje a tu a tam mu sdělí něco, co možná vědět chce, ale možná taky vůbec ne. Situaci sledujeme tu očima nájemného vraha Caluma, tu očima oběti, vzápětí je nám dáno nahlédnout, co si myslí zadavatel vraždy a čím se zabývá vypočítavá přítelkyně zavražděného Wintera. ... Mackayův úsečný, chladný styl psaní v krátkých, mnohdy neúplných větách je velice působivý."
Petra Johana Poncarová, iLiteratura.cz


4,8
hodnotilo 5 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Základní

Autor Malcolm Mackay
Jazyk česky
Počet stran 240 stran
Rok vydání 2015
Nakladatel Panteon
Kód:  EK12320
Záruka: 24 měsíců
Prod. číslo:  978-80-87697-37-5
WEB3