Obnovit stránku

Prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen, ale pokud nemáte cestu kolem, objednávky nad 2 000 Kč stále doručujeme zdarma!

Noc

Audiokniha
289 Kč
239 Kč bez DPH

Noc

Noc je čtvrté pokračování bestsellerové série s kriminalistou Martinem Servazem

Během vyšetřování vraždy na ropné plošině narazí norská inspektorka Kirsten Nigaardová na sérii fotografií. O pár dní později sedí v toulouské kanceláři kriminalisty Martina Servaze, který si snímky se zájmem prohlíží. Je na nich on sám zachycený objektivem nepolapitelného sériového vraha Juliana Hirtmanna. To ale není vše. Na dalším snímku je malé dítě, Gustav. Pro Kirsten a Martina začíná děsivá výprava s ještě děsivějším nepřítelem na jejím konci.

Napsali o knize Noc

"Vraždy, vyšetřování, nedůvěra, postavy balancující na okraji propasti... Zkrátka další Minierův zatraceně dobře propracovaný příběh."

Le Parisien

"... Minier žánr detektivního thrilleru zná dokonale a velmi dobře se umí poučit ze slavných děl..."

E 15, k titulu Mráz

"Co Minier dokonale umí? Navodit atmosféru a vést čtenáře neodvratně příběhem až k jeho vyvrcholení."

Jiří Žák, překladatel

Není vyplněn Alternativní text k fotografii!

Bernard Minier

Bernard Minier se narodil 26. srpna 1960 v Béziers, vyrůstal na jihozápadě Francie a své dětství strávil v Pyrenejích. Studoval na univerzitě v Toulouse, odkud pochází také hlavní hrdina jeho thrillerů Martin Servaz.
Živil se jako celní úředník, po úspěchu Mrazu se věnuje jen psaní. Po jeho vydání následovaly ještě dva díly volné trilogie, i na ty se český nakladatel chystá. U debutu přitom Minier naplánoval jen začátek a konec, většina z více než šestisetstránkové knihy vznikala bez systematičtějších poznámek. „Jsem více jako jazzový hudebník. Improvizuji, na rozdíl od klasického muzikanta, který může v příliš pevné struktuře uvíznout,“ vysvětluje jeden z nejúspěšnějších francouzských autorů posledních let. (zdroj: databazeknih.cz)

4,8
hodnotilo 31 zákazníků
100+
zákazníků již zakoupilo
90 %
zákazníků doporučuje
Všechna hodnocení

Parametry a specifikace

Audio

Délka 15:00:58

Autor

Autor Bernard Minier
Interpret Jiří Žák

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 839 MB
Kategorie Audioknihy, Detektivky, thrillery, Zahraniční literatura
Série Martin Servaz (audio)
Díl série 4.
Jazyk česky
Kód:  AK1A942
Záruka: 24 měsíců
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
WEB2