Obnovit stránku

Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Nymfomanka Sandra

E-kniha, česky
Ona Dnes 15 %
Koupit se slevovým kódem 2021ONADNES15 110 Kč
129 Kč
117 Kč bez DPH

Nymfomanka Sandra

Sandra byla vždycky ctižádostivá a chtěla dosáhnout mnohem víc, než ostatní dívky. Věděla, že se musí zbavit vlivu své rodiny v Chorvatsku. Rozhodla se, že se odstěhuje do Dánska. Při jedné cestě do Kodaně se seznámila s viceprezidentem společnosti AGA Industry Igmarem Kysserem, který jí byl okouzlen natolik, že ji po krátké známosti požádal o ruku. Samozřejmě tím všechny ve svém okolí překvapil.

Mnohé zlatokopky ostrouhaly, ale jí to vůbec nevadilo. Chytla se příležitosti a po boku svého muže se účastnila všech společenských akcí. Snažila se tak získat vliv i jiným způsobem. Ukázat jim, že není jen krásná hloupoučká plavovláska z cizí země.

Při jedné takové akci se seznámila s Brigitte Bolsenovou, se kterou později navázala velmi intimní vztah. Má ráda sex a nezáleží jí na tom, jestli je to muž nebo žena. Stále více si však uvědomuje, že se z ní stává nymfomanka.

Parametry a specifikace

Formát a typ ochrany

Dostupný formát epub, mobi, pdf2
Druh ochrany social

Základní

Autor Daniel Janů
Jazyk česky
Počet stran 159 stran
Rok vydání 2021
Nakladatel Splendidum družstvo
Kód:  EK37532
Prod. číslo:  999-00-031-6483-4
P-DC1-WEB19