Obnovit stránku
Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.

Online kurz BOZP + PO vedoucí zaměstnanci - školení Bezpečnost a ochrana zdraví při práci a požární

Partner:
RENTEL a.s.
Lokalita:
Česká republika
157 Kč
130 Kč bez DPH

Online kurz BOZP + PO vedoucí zaměstnanci - školení Bezpečnost a ochrana zdraví při práci a požární

Online kurz BOZP + PO pro vedoucí zaměstnance je koncipován jako základní (vstupní) školení nebo periodické (opakované) školení pro zaměstnance na úrovní vedoucích pracovníků, kteří jsou odpovědni za proškolování svých podřízených. Obsahuje informace dle požadavků Zákoníku práce, jako jsou obecné povinnosti pracovníků a zaměstnavatelů s ohledem na bezpečnost práce, první pomoc a požární ochranu.

Součástí školení jsou obecné informace o rizicích možného ohrožení života a zdraví zaměstnanců. Ostatní konkrétní informace o rizicích možného ohrožení života a zdraví zaměstnanců na pracovišti jsou uvedeny v dokumentaci zaměstnavatele.

Kurz je tvořen výkladem, návody, postupy a odkazy na konkrétní legislativu, která danou oblast vymezuje. Cvičné testy, které jsou za každou kapitolou, si můžete spouštět opakovaně a tak procvičit látku a osvojit téma, které pro vás bylo nové. Po úspěšném absolvování závěrečného testu je uživateli vygenerován certifikát o absolvování kurzu BOZP + PO ve formátu PDF. Certifikát lze uložit nebo vytisknout a podepsaný uschovat.

Obsah online kurzu odpovídá 4 hodinám prezenční výuky. Na certifikátu jsou vyjmenované všechny legislativní oblasti a okruhy, se kterými byl uživatel seznámen.

Jeden poukaz odpovídá jednomu školení pro jednoho zaměstnance. Pro více zaměstnanců využijte odpovídající počet poukazů. Cena je konečná, bez jakéhokoli dalšího doplatku.

Online kurz lze absolvovat odkudkoli v ČR. Stačí Vám pouze počítač, webový prohlížeč a připojení k internetu. Platnost poukazu je 270 dnů od zakoupení.

Poukaz lze v případě potřeby směnit (bez doplatku) za anglickou verzi online školení pro vedoucí zaměstnance - Occupational Health & Safety and Fire Protection for Managers.

  Kde a jak uplatnit?

  Jak poukaz uplatnit

  Postup pro uplatnění poukazu:
  (postup je shodný pro uplatnění jednoho i více poukazů)

  • Kontaktujte nás na adrese rentel@rentel.cz a napište nám následující údaje:
   • kód/y poukazu/ů
   • u každého zaměstnance, který se má proškolit, jméno a příjmení, tituly, email (nejlépe pracovní), datum a místo narození (datum a místo narození musí být uvedeny na certifikátu o absolvování kurzu jako jednoznačná identifikace zaměstnance, kterému byl certifikát vystaven)
   • v jakém termínu chcete zaměstnance proškolit - ihned, za týden?
    (od zaslání přihlašovacích údajů ke kurzů máte na splnění kurzu 19 dnů)
   • název, IČO, adresu sídla zaměstnavatele a kontaktní telefon
  • Co bude následovat?
   • každému zaměstnanci zašleme na uvedený email přihlašovací údaje
    (v pracovní dny od 8 do 16h zpravidla obratem, maximálně však do 24h, o víkendech a svátcích následující pracovní den)
  • Můžete nám také zavolat na 222 508 510-12 (po-pá 8-16h) a my Vám se vším pomůžeme
  • Potřebujete školit ihned a "včera bylo pozdě"? Zašlete nám email s informacemi (viz výše) a zavolejte nám. Postaráme se o to, abyste se mohli školit ještě ten samý den.
  • Poukaz na tuto službu lze objednat pouze emailem nebo telefonicky, nikoli osobně. Plnění služby probíhá výhradně online.

   Platnost poukazu

   270 dnů

   Kde poukaz uplatnit

   Česká republika
   Kód:  RADOST00001XB
   Prod. číslo:  RADOST00001XB
   Odkazy: Stránky výrobce
   Máte dotaz na toto zboží?
   Zavoláme vám
   P-DC1-WEB17