Obnovit stránku

Online prodejce na 6 x 8 hodin + software s licencí na dva měsíce

Partner:
PROMOTERI.EU s.r.o.
Lokalita:
Česká republika
20 498 Kč
16 940 Kč bez DPH

Online prodejce na 6 x 8 hodin + software s licencí na dva měsíce

Online prodejce / promotér

Tento poukaz slouží k využití služby online prodejce / promotéra na 6 x 8 hodin a softwaru s licencí na dva měsíce. Cena obsahuje: online promotéra na 6 x 8 hodin za 13 998 Kč + software s licencí na dva měsíce za 7000 Kč

Online promotéři jsou naší novinkou ve světě e-commerce. Jakmile přijde návštěvník do sekce Vašeho zboží, v jakémkoliv online prostředí, kam službu implementujeme, zobrazí se na živo ve videu a se zvukem v okénku náš online promotér, který pozdraví a nabídne svou pomoc při výběru. Otáčíme z pasivních chatbotů na aktivní prodej na internetu a dodáváme eshopům to, co jim chybělo. Živého online promotéra. Pracovníka za vás najdeme, vybereme, zaškolíme, zasmluvníme, zkoordinujeme, vyreportujeme jeho práci a vyplatíme.

Máme letité zkušenosti a v naší databázi přes 20 000 kontaktů, o které se stará vlastní HR oddělení. Díky tomu je náš rozsah opravdu velký. Působíme v ČR, na Slovensku a akce realizujeme také v zahraničí, k čemuž nám napomáhají i jedinečné systémy, které jsme vyvíjeli v rámci projektů z Evropské unie.

Služba obsahuje:

  • Online promotéři – najdeme pro Vás toho pravého člověka, kterého zaškolíme a pravidelně budeme reportovat jeho výsledky. Může se jednat i o Vašeho specialistu.
  • Absolutní reporting – jak dlouho trval rozhovor, s kolika lidmi a odkud mluvil, od kdy do kdy byl promotér online, byl výsledkem prodej? Žádný problém. Metriky a analytika jsou součástí služby.
  • Vícekanálová komunikace – komunikace se zákazníkem probíhá na různých kanálech. Možností je video, chat, email, WhatsApp nebo telefonní hovory.
  • Nekonečné možnosti připojení – propojení Vašeho webu, sociálních sítí a 50 různých e-shopů s jedním ePromotérem? Žádný problém!
  • Kompletní řešení na klíč – zpracujeme požadavky, zajistíme implementaci u Vašeho partnera, vybereme ePromotéry a zašleme pravidelný reporting.

Kde a jak uplatnit?

Jak poukaz uplatnit

Tento poukaz lze využít pouze na služby, které neodporují dobrým mravům a morálním hodnotám. Termín využití tohoto poukazu je na vzájemné dohodě s agenturou PROMOTERI.EU s.r.o., a je nutné objednání služby minimálně 14 před jejím plánovaným využitím.

Pro uplatnění poukazu nás kontaktujte (a sdělte kód poukazu) na emailové adrese: info@promoteri.eu, na telefonním čísle +420 777 764 814 nebo na webu www.promoteri.eu.

Platnost poukazu

365 dnů

Kde poukaz uplatnit

Česká republika
Kód:  RAD02UV
Máte dotaz na toto zboží?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB19