Obnovit stránku

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

Opřete se do toho

Audiokniha
299 Kč
272 Kč bez DPH

Opřete se do toho

Působivý apel na odbourání společenských předsudků, které ženám svazují ruce v dosahování vysněných cílů, a vytvoření skutečné rovnosti mezi muži a ženami.

Ženy dlouhodobě převažují mezi absolventy vysokých škol v Evropské unii i ve Spojených státech, přesto na vedoucích pozicích v soukromém i veřejném sektoru sedí v drtivé většině muži. Ženy se tak nemohou plně podílet na rozhodnutích, která zásadně ovlivňují život nás všech. Hlavním účelem audioknihy je poukázání na fakt, že se ženy navzdory svým akademickým úspěchům nedostávají do klíčových pozic institucí a nabízí přesvědčivá a rozumná řešení, jak mohou plně využít svůj potenciál.
V audioknize najdete praktické rady o vyjednávacích technikách, o mentoringu, o vyrovnání s mýtem „musím zvládat všechno“ i o tom, jak překonat vnitřní zábrany a „opřít se“ do své kariéry. Autorka popisuje konkrétní kroky při propojování profesionálního vzestupu s osobním naplněním a ukazuje, jaký prospěch mužům přinese, pokud podpoří ženy nejen na pracovištích, ale také doma.

Parametry a specifikace

Audio

Délka 06:57:06

Autor

Autor Sheryl Sandberg
Interpret Simona Babčáková

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 574 MB
Kategorie Audioknihy, Osobní rozvoj
Jazyk česky
Kód:  AKZ504
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB19