Obnovit stránku
Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny

Upozorňujeme na podvodné SMS, které lákají na nevyzvednuté výhry ze slosování. Více zde. 

P jako pivo

Audiokniha
249 Kč
226 Kč bez DPH

P jako pivo

P jako poutavá, poetická, poučná, překvapivá, podivuhodná a vtiPná pohádka

Příběh o pivu pro děti? Proč ne?! Audiokniha v podání Oldřicha Kaisera přináší veselé vyprávění pro děti i dospěláky, kteří si ještě nezapomněli hrát.

Šestiletá předškolačka Gracie je zkrátka zvídavá a zlatavý mok ji zajímá. Leccos zábavného i poučného jí o něm tudíž prozradí oblíbený strýček Moe a chmelových tajů znalá víla Pivoňka. Kromě postupu výroby hořkého pěnivého nápoje se ale Gracie dozví také leccos o lásce, odvaze, pravdě a lži i o životě vůbec. Protože obyčejný svět je jen pěna na tom opravdovém, hlubším světě.

***

"Symbióza vtipné literární předlohy, psané uvolněným a lehko přístupným jazykem, spolu s jedinečnou interpretací Oldřicha Kaisera a originálním hudebním doprovodem činí z audioknihy P jako pivo v režii Michala Bureše bezvadně fungující celek."
Jakub Horák, Naposlech.cz

„Málokterý spisovatel přirovná ošklivý knírek k bezhlavému datlovi a šimrající špičky klasů k 'bradkám přítulných kozlíků', málokterý dokáže poučovat tak, že to skoro není poznat. A málokterý dokáže psát o pivu s takovou láskou a pochopením, být přitom poetický, vyhýbat se obvyklým pivním klišé.“
Pavel Mandys, Týden

Parametry a specifikace

Audio

Délka 02:46:33

Autor

Autor Tom Robbins
Interpret Oldřich Kaiser

Podrobnosti

Velikost 128 kbps 155 MB
Kategorie Audioknihy, Humor, satira a komedie, Pohádky, Pro mládež, Zahraniční literatura
Jazyk česky
Kód:  AKZ657
Odkazy: Stránky výrobce
P-DC1-WEB30